سه شنبه|04 ارديبهشت 1397|07 شعبان 1439|24 April 2018
زمان انتشار: 1396/01/27 - 10:48 |

ايران جنايت هولناك تروريست‌هاي تكفيري در سوريه را محكوم كرد

سخنگوي وزارت امورخارجه كشورمان جنايت هولناك تروريست هاي تكفيري در سوريه را به شدت محكوم و با دولت و ملت اين كشور و بازماندگان شهداي اين كشتار تلخ و وقيحانه ابراز همدردي كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از مركز ديپلماسي عمومي و رسانه اي وزارت امورخارجه، بهرام قاسمي شنبه شب اظهار داشت: جنايت شرم آور و ناجوانمردانه تروريست هاي تكفيري در حمله زبونانه انتحاري به اتوبوس هاي حامل محاصره شدگان فوعه و كفريا در سوريه و به خاك و خون كشيدن دهها زن و كودك بي گناه و بي دفاع، برگ ننگين ديگري بر پلشتي ها و كارنامه منفور تروريست ها و حاميان آنها افزود.

سخنگوي وزارت امور خارجه تصريح كرد: اكنون پرسش اصلي افكار عمومي جهان و وجدان هاي آگاه و بيدار اين است كه مدعيان حمايت از مردم سوريه چگونه با اين جنايت هولناك كنار مي آيند و دم بر نمي آورند.

وي ادامه داد: برخورد دوگانه با جنايت و تقسيم جنايت پيشگان به خوب و بد از سوي دولت هاي حامي اين گروه هاي مرگ آفرين و ديگر مدعيان حقوق بشر و كمك هاي پيدا و پنهان به آنها وقتي در موضع ضعف قرار دارند باعث جري تر شدن تروريست ها و طراحي جنايت هاي هولناكي مي شود كه نمونه ديگري از آنرا امروز شاهد بوديم.

به گزارش ايرنا، روز شنبه انفجار يك خودروي بمب گذاري شده ميان اتوبوس هاي اهالي فوعه و كفريا در منطقه راشدين حلب شماري كشته و زخمي برجاي گذاشت.

برخي منابع از كشته شدن دست كم 30 نفر در اين عمليان تروريستي خبر داده اند.

برچسب ها:سوريه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: