دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/01/28 - 13:02 |

مدير حج و زيارت استان لرستان:

تشرف بيش از 15 هزار لرستاني به عتبات

مدير حج و زيارت استان لرستان گفت:سال گذشته بدون احتساب زائرين نوروزي بيش از 15 هزار لرستاني به عتبات عاليات اعزام شدند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمد خسروي در خصوص اعزام زائران به عتبات در نوروز 96 اظهار كرد: بسته تشرف زائران از 24 اسفندماه سال گذشته شروع شد و تا 14 فروردين 60 كاروان 40 نفره به عتبات فرستاده شدند.

خسروي با بيان اينكه امسال پرواز هوايي نيز به كشور عراق صورت گرفت است تصريح كرد: به دليل استقبال بالاي هموطنان سه پرواز هوايي در تاريخ هاي 20 و 27 اسفندماه و 4 فروردين به سمت نجف اشرف انجام شد.

وي ادامه داد: به دليل ايام مبارك و مناسبتي همچون ايام ولادت حضرت علي و مبعث رسول اكرم و نيمه شعبان انتظار مي رود 5 هزار زائر در 2 ماهه اول سال تشرف پيدا كنند.

مدير حج و زيارت استان لرستان با اشاره به طرح اعزام استاني به عتبات اظهار كرد: سال 95 به عنوان اولين استان در كشور طرح اعزام استاني را در قالب بسته مقاومتي به حج و زيارت كشور پيشنهاد داديم كه مورد استقبال قرار گرفت.

در اين طرح كليه فعاليت ها، مديريت ها و برنامه ريزي ها از سمت استان و نه مركز صورت مي گيرد و اين همان اجراي اقتصاد مقاومتي است.

وي افزود: در طرح اعزام استاني كاهش قيمت 18 درصدي را داشتيم كه معادل 2 ميليارد تومان هزينه كاهشي براي زائر است.

خسروي تعداد زائران در سال 94 را 8 هزار و 300 نفر خواند و افزود: به دليل استقبال زائران از طرح اعزام استاني سال 95 تعداد تشرف زائران لرستاني به عتبات عاليات بدون احتساب زائران نوروزي به 15 هزار و 515 نفر رسيد.

منبع: فارس

برچسب ها:عتبات - لرستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: