دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/01/28 - 10:45 |

هم‌افزايي اعتاب مقدسه در حوزه‌هاي علمي

توليت آستان مقدس حضرت عبدالعظيم(ع) در نشست هم انديشي اعتاب مقدسه ايران خواستار همكاري و هم‌افزايي اعتاب مقدسه در حوزه‌هاي علمي و پژوهشي شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از روابط عمومي آستان حضرت عبدالعظيم(ع) نشست هم انديشي اعتاب مقدسه ايران اسلامي با حضور نمايندگان اماكن متبركه و سازمان‌هاي مسئول در آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني عليه السلام تشكيل شد.

آيت‌الله محمدي ري شهري توليت آستان مقدس حضرت عبدالعظيم(ع) در اين نشست، گفت: اكنون كارها به طور جدي پيگيري مي‌شود، البته شخصاً بيش از ۱۰ سال بود كه موضوع هم‌افزايي و همكاري ميان اعتاب مقدسه را پيگيري مي‌كنم و اكنون پس از سال‌ها، با همتي كه همه مسئولان اماكن متبركه كشور دارند اجراي اين طرح در مسير موفقيت قرار دارد.

توليت آستان مقدس حضرت عبدالعظيم حسني عليه السلام گفت: در خصوص همكاري و هم‌افزايي ميان اعتاب مقدسه كشورهاي ديگر هم روال خوبي آغاز شده است و البته بايد نخست، در تبليغات و معرفي كارها، حساسيت‌هاي لازم را شناسايي و سپس اقدام كنيم و ظرفيت‌هاي داخلي نيز بسيار بالاست و فراتر از آنچه در ساير كشورها ممكن است، در داخل زمينه همكاري و هم افزايي ميان اعتاب مقدسه وجود دارد.

رئيس مؤسسه علمي فرهنگي دارالحديث ضمن پيشنهاد افزودن عنوان «هم افزايي» به نام شوراي همكاري اعتاب مقدسه بيان كرد: در شوراي همكاري و هم افزايي اعتاب مقدسه بايد در همه شئون فرهنگي و پژوهشي نيز هم افزايي صورت گيرد و با تعريف پروژه‌‌هاي مشترك علمي و پژوهشي ميان اعتاب مقدسه كشور، محصولات بسيار مفيد و ماندگاري براي جامعه توليد كرد.

آيت الله محمدي ري شهري همچنين اظهار داشت: همزمان بايد اتاق فكر تخصصي تشكيل و عناوين ظرفيت‌هاي موجود براي اقدامات مشترك شناسايي شود.

برچسب ها:عتبات - ري شهري


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: