دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/01/28 - 13:02 |

توليت مرقد سيد محمد:

مواضع جمهوري اسلامي نسبت به عزت و استقلال عراق قابل تقدير است

توليت امام زاده سيد محمد با تقدير و تشكر از خدمات و تلاش هاي بعثه مقام معظم رهبري گفت: مواضع جمهوري اسلامي درباره عزت و استقلال عراق قابل تقدير است.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني، مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق درسفر به شهر بلد ضمن بازديد از روند برنامه هاي زائرين ايراني با مسئولان عتبه مقدسه سيد محمد ديدار و گفتگو كرد.

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني در جريان اين بازديد ضمن تشكر از همكاري و مساعدت هاي عتبه مقدسه سيد محمد، خدمت به زائرين را افتخار خواند و افزود: كاري كه شما انجام مي دهيد اجر و پاداش فراوان دارد.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در عراق با اشاره به نقش معرفت و شناخت در مسئله زيارت افزود: هر اندازه بستر و زمينه آماده تر شود، يقينا برنامه هاي فرهنگي اعم از سخنراني، اقامه نماز و پرسش و پاسخ ها بهتر صورت مي گيرد.

وي از مسئولان اين عتبه خواست زمينه را هر چه بيشتر آماده كنند تا زائران با خاطري خوش، اين امام زاده را زيارت كرده و استفاده حداكثري ببرند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري عنوان كرد: عزت، اقتدار و استقلال مملكت عراق براي نظام مقدس جمهوري اسلامي و شخص مقام معظم رهبري بسيار حايز اهميت است و آرامش و امنيت عراق همانند آرامش در كشور ايران براي ما ارزشمند است.

بنابراين گزارش در اين ديدار سمير يوسف عباس، توليت مرقد مطهر امام زاده سيد محمد با اشاره به وقوع انقلاب اسلامي گفت: من از نوجواني اخبار جمهوري اسلامي را پيگيري مي كنم و بعد از انقلاب ايران، رژيم صدام به مردم بلد به عنوان يك خميني نگاه مي كرد، زيرا عشق اين مردم به جمهوري اسلامي زبانزد است.

وي اظهار كرد: در دوران جنگ 8 ساله بسياري از مردم بلد نمي خواستند به جنگ با ملت ايران بروند و خود را در باغ هاي شان مشغول كردند، اما رژيم صدم صدها هكتار از باغ هاي اين منطقه را از بين برد.

توليت مرقد مطهر امام زاده سيد محمد در پايان از خدمات و تلاش هاي بعثه مقام معظم رهبري تقدير و تشكر كرد و مواضع جمهوري اسلامي درباره عزت و استقلال عراق را قابل تقدير دانست.

گفتني است زائريني كه عازم سامرا هستند، در مسير رفت و برگشت، امام زاده سيد محمد واقع در شهر بلد را براي زيارت و صرف ناهار انتخاب مي كنند.برچسب ها:سيد محمد - عتبه - بعثه رهبري


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: