دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/29 - 09:44 |

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در گفتگو با پايگاه حج اعلام كرد:

ثبت‌نام عتبات عاليات دانشگاهيان بعد از ماه مبارك رمضان

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان از ثبت‌نام دوره هفدهم عتبات عاليات دانشگاهيان بعد از ماه مبارك رمضان خبر داد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمين سيد محمدرضا فقيهي در گفتگوي اختصاصي باخبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج در مشهد مقدس گفت: ثبت‌نام دوره جديد و قرعه‌كشي آن بعد از ماه مبارك رمضان انجام و اعزام دوره هفدهم پس از پايان امتحانات دانشجويان انجام خواهد شد.

وي افزود: تاريخ دقيق ثبت‌نام و اعزام‌ها از طريق سايت لبيك http://www.labbayk.com و رسانه‌هاي گروهي به اطلاع دانشگاهيان عزيز خواهد رسيد. در دوره شانزدهم تاكنون 12 هزار نفر از دانشگاهيان به عتبات عاليات اعزام‌شده و تا پايان دوره تعداد 2 هزار نفر ديگر نيز اعزام مي‌شوند.

وي خاطرنشان كرد: اعزام‌ها از اول بهمن سال گذشته آغاز و تا هشتم ارديبهشت‌ماه ادامه دارد و آخرين كارواني كه از عتبات بازمي‌گردد، پانزدهم ارديبهشت‌ماه است. تاكنون 322 كاروان دانشگاهي اعزام‌شده‌اند.

حجت‌الاسلام فقيهي سپس به ويژگي‌هاي دوره شانزدهم اشاره كرد و گفت: از ويژگي‌هاي اين دوره ارسال زودتر بسته‌هاي فرهنگي به دانشجويان بود كه فرصت مطالعه بيشتري داشتند و درنتيجه از فضاي معنوي عتبات عاليات استفاده بهتري بردند.

وي افزود: برگزاري منظم جلسات پيش از سفر يكي ديگر از نقاط بارز اين دوره بود و همچنين بهترين هتل‌هاي عراقي كه در اختيار زوار ايراني است براي دانشجويان عزيز در نظر گرفته شد.

وي پيرامون زيارت ارزان‌قيمت عتبات عاليات براي دانشجويان گفت: تلاش داريم تا بتوانيم تعداد بيشتري از دانشجويان و باقيمت كمتري به عتبات عاليات اعزام كنيم. اقدامات خوبي در اين زمينه انجام و به‌زودي نتايج آن اعلام مي‌شود.


برچسب ها:دانشگاه - عتبات


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: