یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/29 - 13:44 |

با انتشار بيانيه‌اي؛

نمايندگان اهل سنت مجلس كشتار شيعيان فوعه و كفريا را محكوم كردند

فراكسيون نمايندگان اهل سنت مجلس شوراي اسلامي، در بيانيه‌اي كشتار شيعيان بي‌دفاع فوعه و كفريا را محكوم كردند و خواستار اقدام فوري جامعه جهاني شدند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، فراكسيون نمايندگان اهل سنت مجلس شوراي اسلامي در پايان جلسه علني امروز مجلس با انتشار بيانيه اي، كشتار وحشيانه زنان و كودكان شيعه فوعه و كفريا توسط تروريست هاي تكفيري را محكوم كردند.

متن اين بيانيه به شرح زير است:

«متأسفانه بار ديگر، تكفيري ها و جنايتكاران دست پروده غرب با اقدام جنايتكارانه و غيرانساني و وحشيانه، صدها نفر از كودكان و زنان بي دفاع و مظلوم اهل تشيع سوريه را به خاك و خون كشيدند.

اين در حالي است كه پس از ماه ها تلاش براي نجات غيرنظاميان، كودكان و زنان توافقنامه اي براي خروج مردم بي‌دفاع شيعه از اين مناطق تنظيم شده بود، اما جنايتكاران تكفيري دست‌نشانده غرب اين بار نيز همانند جنايات قبلي به زنان و كودكان گرسنه و بي‌دفاع هم رحم نكردند و با اقدامي شيطاني، ناجوانمردانه و غيرانساني، صدها نفر از مردم بي گناه از جمله كودكان و زنان بي دفاع فوعه و كفريا را در يك عمليات انتحاري، مظلومانه به شهادت رساندند.

ما نمايندگان عضو فراكسيون اهل سنت مجلس شوراي اسلامي، ضمن محكوم كردن اين جنايت غيرانساني تروريست هاي تكفيري، از همه انسان هاي آزاده و مسلمان و

برچسب ها:سوريه - اهل سنت - داعش - تكفير


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: