دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/30 - 13:55 |

حجت الاسلام و المسلمين مظلومي:

معاونت فرهنگي مقدمات برگزاري حجي در تراز جمهوري اسلامي ايران را فراهم نموده است

معاون فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري بااشاره به برنامه‌ريز هاي فرهنگي انجام شده براي حج تمتع امسال گفت: اين معاونت و مديريت هاي آن مقدمات برگزاري حجي باشكوه و در تراز جمهوري اسلامي ايران را فراهم نموده است.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين دكتر سيد جواد مظلومي كه امروز در نشست يك روزه مسئولين دفاتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و مديران ستادي و استاني سازمان حج و زيارت در تهران سخن ميگفت با بيان فرايند جذب و اعزام كارگزاران فرهنگي حج اعم از روحاني، معين و معينه و ... به تغييرات و تفاوت هاي اين فرايند با سال هاي گذشته اشاره كرد و افزود: مسئولين بعثه مناطق و استانها با توجه به موضوعات احتمالي فرايند اعزام درحج امسالنسبت به اجراي دقيق آيين نامه ها و دستورالعمل ها اهتمام ورزند.

وي افزود: اين معاونت و مديريت هاي آن با تدوين برنامه هايي در حوزه هاي آموزشي، جذب و گزينش روحانيون، معين و معينه ها، محصولات فرهنگي و ... ، مقدمات برگزاري حجي باشكوه و در تراز جمهوري اسلامي ايران را فراهم نموده است.

در ادامه اين نشست حجت الاسلام والمسلمين احمدي مدير آموزش با بيان برنامه هاي آموزشي در كاروان ها گفت: با توجه به تجربيات سال هاي گذشته بهتر است مشكلاتي احتمالي در جلسات آموزشي به نحوي پيگيري و برطرف شود.

در بخش ديگري از اين جلسه، حجت الاسلام و المسلمين پروانه مدير جذب و سازماندهي بعثه نيز با معرفي سامانه هاي جديد مديريت جذب و سازماندهي و آزمون هاي امسال ، از مسئولين مناطق خواست در فرايند مصاحبه و ارزيابي نوار از افرادي استفاده كنند كه در كارگاه هاي آموزشي شركت نموده اند.

در بخش پاياني جلسه هم حجت الاسلام والمسلمين حاجي ابراهيمي مدير محصولات فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري با بيان توضيحاتي درباره محصولات فرهنگي زائران در حج تمتع، از مسئولين بعثه مناطق و استانها خواست نظرات، پيشنهادات و بازخوردهاي زائران را در اسرع وقت به اين مديريت ارسال كنند.
برچسب ها:حج 96 - مظلومي - فرهنگي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: