یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/30 - 17:09 |

حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكر:

همه تلاش كرده ايم تا رسالت خود را درمورد خانواده شهداي منا انجام دهيم

نماينده ولي فقيه درامور حج و زيارت با اشاره به تلاش هاي صورت گرفته براي رفع مشكلات خانواده شهداي منا و مسجدالحرام تصريح كرد: سهميه اختصاص يافته به خانواده هاي شهداي منا و مسجدالحرام درحج امسال با پيشنهاد سازمان حج و بعثه تحقق يافت.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر درنشست مشترك مسئولان دفاتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج وزيارت درتهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته درحوزه حج خطاب به حاضران تصريح كرد: با انسجام بيشتر و دست دردست يكديگر، برنامه ها و امور اجرايي و فرهنگي حج با جديت دنبال شود تا انشاءالله حج مطلوبي داشته باشيم.

نماينده ولي فقيه درامور حج وزيارت تاكيد كرد: فرصت براي كوچكترين آزمون و خطا وجود ندارد و بايد امسال جامع ، كامل و با همكاري كاملا گسترده ونزديك كارها را پيش ببريم.

سرپرست حجاج ايراني با اشاره به اينكه سهميه اختصاص يافته به خانواده هاي شهداي منا و مسجدالحرام با پيشنهاد سازمان حج وزيارت و بعثه مقام معظم رهبري تحقق يافت ، گفت: بيش از 86 هزارنفر امسال به حج مشرف خواهند شد و مشكلي در ثبت نام نداريم و مي توانيم اولويت هاي جديد را در قالب استاني اعلام كنيم.

وي همچنين از تلاش دست اندركاران دستگاههاي مختلف براي رفع مشكلات خانواده هاي شهداي منا تقدير كرد و گفت: همه تلاش كرده ايم تا رسالت خود را درمورد اين خانواده ها انجام دهيم.

نماينده ولي فقيه همچنين ضمن تقدير از خدمات آقاي سعيد اوحدي رئيس قبلي سازمان حج و زيارت ، انتصاب آقاي حميد محمدي به اين سمت را تبريك گفت و افزود: ايشان نگاه قانونمند به حوزه حج و زيارت دارند و در برنامه هاي شان مقابله با آسيب ها وآينده نگري در اولويت قرار دارد.

وي گفت: آقاي محمدي ديدگاه خوبي دارند و هم اكنون نيز همكاري بسيار خوبي بين بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج وزيارت وجود دارد كه آثار و بركات زيادي هم داشته است كه در بهبود شرايط به ما هم كمك مي كند.

گفتني است در اين نشست كه صبح امروز با حضور وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و مسئولان استاني بعثه مقام معظم رهبري و سازمان حج و زيارت در اين سازمان برگزار شد ، آقاي حميد محمدي با حكم آقاي سيد رضا صالحي اميري به عنوان معاون وزير و رئيس سازمان حج و زيارت منصوب شد.

برچسب ها:حج - منا - قاضي عسكر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: