دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/01/30 - 17:31 |

رئيس سازمان حج و زيارت :

تامين مسكن حجاج در مدينه تكميل شده و درمكه نيمي از مسكن حجاج اجاره شده است

رئيس سازمان حج و زيارت اعلام كرد: كار تامين مسكن حجاج در مدينه منوره يكي از دغدغه هاي جدي بود كه بحمدالله اين فرآيند تكميل شده و در مكه مكرمه نيز حدود نيمي از اقامتگاههاي مورد نياز حجاج سال 96 اجاره شده است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج آقاي حميد محمدي رئيس سازمان حج و زيارت در نشست يك روزه مسئولين دفاتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري و مديران ستادي و استاني سازمان حج و زيارت كه با حضورنماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت و وزيرفرهنگ و ارشاد اسلامي و برگزار شد، گفت: با تشكر از حسن اعتماد آقاي صالحي اميري و حجت الاسلام والمسلمين قاضي عسكربخاطر سپردن مسئوليت سازمان حج و زيارت ، اميدوارم كه با همراهي شما مديران، كارگزاران و همكاران بعثه و سازمان حج و زيارت در ايفاي اين مسئوليت موفق عمل نمائيم.

رئيس سازمان حج و زيارت در ادامه با اشاره به مذاكرات حج امسال و آخرين اقدامات و برنامه ريزي هاي صورت گرفته اظهار داشت: اميدواريم كه حج امسال با عزت و توام با آرامش و اطمينان انجام شود و طليعه آن در مذاكرات حج امسال نشان از تحقق يك حج آرام دارد كه يقيناً اين مهم نيازمند برنامه ريزي دقيق و جدي است.

معاون وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي ضمن تاكيد برلزوم اطلاع رساني به زائران گفت: لازم است انتقال اطلاعات و آگاهي بخشي به عموم مردم بويژه حجاج امسال در سطح گسترده انجام پذيرد، همچنين دست اندركاران با تجربه حج از جمله روحانيون معزز و مديران محترم كاروان ها كه حلقه وصل سازمان حج و بعثه با مردم هستند، توجيه كافي شده و اين عزيزان نكات مهم را به زائران اعزامي به حج در زمان لازم گوشزد نمايند.

وي در اين خصوص اضافه كرد: از هم اكنون بايستي جلسات توجيهي منظمي جهت آموزش زائران حج امسال برگزار گردد.

آقاي محمدي در بخش ديگري از سخنان خود درباره اجاره مسكن حجاج توضيح داد: كار تامين مسكن حجاج در مدينه منوره يكي از دغدغه هاي جدي بود كه بحمدالله اين فرآيند تكميل شده و در مكه مكرمه نيز حدود نيمي از اقامتگاههاي مورد نياز حجاج سال 96 اجاره شده است.

وي افزود: هماهنگي هاي خوبي با وزير حج و عمره و ساير مسئولين عربستان برقرار شده و تيم هاي كارشناسي در زمينه اسكان، حمل و نقل، تغذيه و انفورماتيك به موقع به عربستان اعزام شده اند و مشغول تمهيد امور هستند.

رئيس سازمان حج و زيارت در پايان سخنان خود در خصوص نيروي انساني حج گفت: طبق برنامه ريزي در حج امسال افراد با تجربه و خبره و توانمند بكار گرفته مي شوند.برچسب ها:محمدي - رئيس - سازمان حج


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: