دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/12 - 23:28 |

با اجراي ويژه‌برنامه مخصوص زوج‌هاي جوان‌سال‌هاي 95 و 96

زوج‌هاي جوان زندگي به سبك رضوي را آموزش مي بينند

سرپرست مركز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوي از برگزاري ويژه‌برنامه زندگي به سبك رضوي مخصوص زوج‌هاي جوان‌سال‌هاي 95 و 96 در مشهد خبر داد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از مشهد مقدس، فاطمه دژبرد گفت: اين برنامه ويژه زوج‌هاي جواني كه تاريخ عقدشان در سال‌هاي 1395 و 1396 بوده، تدارك ديده‌شده و از ابتداي سال جاري در حال برگزاري است.

وي با اشاره به برگزاري برنامه آموزشي در قالب اين طرح، بيان كرد: اين برنامه آموزشي باهدف تبيين و ترويج سبك زندگي رضوي در ابعاد مختلف فردي، اجتماعي و ارتباطي برگزار مي‌شود و زوج‌هاي جوان با مهارت‌هاي زندگي برگرفته از سنت و سيره اهل‌بيت (ع) به‌ويژه سنت و سيره حضرت رضا (ع) آشنا مي‌شوند.

به گفته سرپرست مركز امور بانوان و خانواده آستان قدس رضوي، براي رسيدن به يك زندگي تعالي‌بخش و سعادت آفرين بايد سبك و روش اسلامي و مبتني بر سيره اهل‌بيت (ع) در زندگي و رفتار مردم پياده‌سازي شود، زيرا سعادت و كمال انسان‌ها به‌ويژه زوج‌هاي جوان كه در آغاز و شروع زندگي مشترك هستند، درگرو پيروي از سبك زندگي اسلامي و رضوي است.

وي در ادامه به اهداي بسته‌هاي فرهنگي- آموزشي، غذاي متبرك ميهمان سراي حضرت رضا (ع) و بسته‌هاي متبرك در بين زوج‌هاي جوان شركت‌كننده در ويژه‌برنامه زندگي به سبك رضوي اشاره كرد و افزود: عموم زوج‌هاي جوان زائر، مجاور، خادم آستان قدس رضوي مي‌توانند در اين طرح شركت كنند.

دژبرد مقبره پير پالان‌دوز واقع دربست نواب صفوي حرم مطهر را محل ثبت‌نام برنامه «زندگي به سبك رضوي» عنوان كرد و گفت: در آينده نزديك زوج‌هاي جوان براي ثبت‌نام در اين طرح مي‌توانند از طريق سايت اقدام كرده و زمان حضور در اين دوره را انتخاب كنند.

دژبرد خاطرنشان كرد: تاكنون 990 زوج جوان در اين برنامه شركت كرده‌اند كه از اين تعداد 450 زوج مشهدي و 525 زوج زائر بوده‌اند.


برچسب ها:آستان قدس - زوج جوان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: