یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/13 - 15:23 |

آيت‌‏الله عبادي:

مسأله عدالت ‏طلبي مهم‌ترين مسأله است

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي با بيان اينكه مسأله عدالت‌‏طلبي مهم‌ترين مسأله است، گفت: فطرت مردم به اين موضوع گره خورده، شما رابطان عتبات عاليات كار بسيار بزرگي انجام مي‏‌دهيد زيرا انگيزه مردم را در اين جهت پرورش مي‏‌دهيد و رابط بين قلب‌‏هاي مردم و اهل بيت(ع) هستيد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از فارس، آيت‌‏الله سيد عليرضا عبادي ظهر امروز در ديدار با رؤساي ستاد بازسازي عتبات عاليات خراسان جنوبي، ضمن بزرگداشت روز معلم و گراميداشت مقام شهيد مطهري و همچنين تبريك اعياد شعبانيه، اظهار داشت: همه پيامبران براي اجراي عدل مبعوث شدند و هدف نهايي همين اجراي عدالت است.

وي افزود: اربعين سمبل و تابلوي اهل بيت در دنيا و در برابر دوست و دشمن است و مكتب اهل بيت به عنوان مكتب عدليه تثبيت شده است.

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي گفت: امروزه مستكبران عالم به هر اسم و رسمي در دنيا مشغول ظلم و فساد، غارت و سلطنت‌‏طلبي و همچنين در حال كشتن مردم و كوبيدن ملت‏‌ها هستند و اين مسأله جنبه بين‌‏المللي پيدا كرده است، پس تكليف مردم و مظلوم و عدالت‌‏طلبي چيست؟

عبادي تصريح كرد: افرادي كه در اربعين حسيني شركت مي‏‌كنند، از همه اطراف دنيا و كشورهاي مختلف مي‌‏آيند تا براي ظلم ‏ستيزي گام برداشته و از محرومان حمايت كنند.

وي با بيان اينكه مسأله عدالت‏‌طلبي مهم‌ترين مسأله است، اضافه كرد: فطرت مردم به اين موضوع گره خورده، شما كار بسيار بزرگي انجام مي‏‌دهيد زيرا انگيزه مردم را در اين جهت پرورش مي‌‏دهيد و رابط بين قلب‌‏هاي مردم و اهل بيت(ع) هستيد.

نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي با اشاره به اينكه زجر اصلي را مردم اروپايي كه با حكومتي فاسد سر و كله مي‌‏زنند، مي‌‏كشند چراكه زيربار ظلم و ستم آن حكومت‌ها هستند، يادآور شد: نامه‌‏هايي كه رهبر معظم انقلاب به جوانان اروپايي نوشتند بي‌پايه و اساس نبود زيرا در كشورهاي اروپايي كساني هستند كه چفيه فلسطينيان را به نشانه حمايت از آنها بر گردن مي‏‌اندازند و در آن راه جنگ و تلاش مي‌‏كنند.

عبادي با تأكيد بر اينكه ما در مقطع خاصي از دوره آخرالزمان هستند، خاطرنشان كرد: امروزه حدود 17 ميليون از مردم يمن بواسطه ظلم اربابان ستم و ويران كننده مملكت‌‏ها گرسنه هستند و روزي 60 نفر از آنها مي‌‏ميرند و اين مردم با چنين وضعيتي تا پاي جان در حال استقامت و ايستادگي هستند.

برچسب ها:عتبات - عبادي - حق


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: