دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/13 - 15:31 |

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات خراسان جنوبي:

كمك 5 ميليارد و 200 ميليون توماني مردم خراسان جنوبي به عتبات عاليات در سال 95

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات خراسان جنوبي گفت: مردم خراسان جنوبي سال گذشته 5 ميليارد و 200 ميليون تومان به بازسازي عتبات عاليات كمك كردند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از فارس، موسي جوينده ظهر امروز در ديدار با نماينده ولي فقيه در خراسان جنوبي، با اشاره به اينكه در سال 95 به ركوردي بالا در بحث جمع‌‏آوري نذورات رسيديم، اظهار داشت: در سال 95 براي اجراي پروژه‌‏ها جمع‌آوري مبلغ 3 ميليارد تومان را وعده داده بوديم كه امروز اين مبلغ به 5 ميليارد و 200 ميليون تومان رسيده است و اين مبلغ با توجه به خشكسالي‏‌ها و محدوديت‌‏هاي استان رقم بسيار خوبي است.

وي با بيان اينكه در سال جاري هم مبلغ 3 ميليارد تعهد داده‌‏ايم، افزود: مبلغ 2 ميليارد و 200 ميليون تومان سنگ از كارخانه‌‏هاي استان خريداري كرديم همچنين 140 ميليون تومان براي بسته‌بندي سنگ‌‏ها و مبلغ 180 ميليون تومان هم براي رساندن اين سنگ‌‏ها به عتبات عاليات هزينه داد‌‏ايم.

رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات خراسان جنوبي با بيان اينكه كارهاي بزرگي انجام گرفته و به اقتصاد استان كمك شاياني شده است، گفت: معادن فعال و كارخانه‏‌ها احيا شده‌‏اند و همچنين سيستم حمل و نقل را نجات داده‌‏ايم.

جوينده از سه شهرستان برتر خراسان جنوبي در حوزه جمع‌‏آوري نذورات تقدير كرده و خاطرنشان كرد: از اين ميان شهرستان طبس رتبه نخست، شهرستان فردوس رتبه دوم و شهرستان بشرويه رتبه سوم را كسب كردند.

برچسب ها:عتبات - خراسان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: