یکشنبه|30 ارديبهشت 1397|04 رمضان 1439|20 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/14 - 19:26 |

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني:

حضور فعال در انتخابات، دشمنان را مأيوس مي كند

مسئول دفتر نمايندگي بعثه رهبري در عراق گفت: همه ما بايد از حق دادن راي استفاده كرده و به طور فعال در انتخابات شركت نماييم.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، در جلسه روحانيون و مداحان كاروان هاي اعزامي به كربلاي معلي توفيق از جانب پروردگار و نصيحت پذيري را لازمه سير تكاملي انسان خواند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه رهبري در عراق وي با اشاره به فرصتهاي استثنايي در زندگي و اهميت آن اظهار داشت: در مسير زندگي به طور پيوسته از خداوند توفيق و موفقيت در مسير حق را بايد خواهان بود؛ زيرا انسان چنانچه مورد عنايت حق واقع نشود، در هر عرصه اي امكان سقوط و نابودي دارد.

وي با اشاره به وجدان اخلاقي و نفس لوامه گفت: خداوند به گونه اي انسان را آفريده است كه در مواقع خطر وجدان او به صدا در مي آيد و به او هشدار مي دهد و اگر انسان به آن توجه نكرد، خاموش مي شود و قبح و زشتي و انحراف و كجي در نزدش از بين مي رود، لذا بايد به نداي وجدان به طور جدي پاسخ داد.

وي با اشاره به آثار پند و نصيحت اظهار داشت: پندپذيري و استفاده از نصايح اهل تجربه، مي تواند راه را براي انسان در زندگي هموار نمايد و حركت تكاملي را براي انسان آسان سازد.

حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني در بخش ديگر سخنان خود با اشاره به اهميت انتخابات گفت: طبق نص قرآن انسانها خود سرنوشتشان را تغيير مي دهند و به فرموده مولا هر كس لايق آن چيزي است كه آن راداراست، زيرا انسانها در سرنوشت خود نقش دارند.

وي گفت: حضور در انتخابات و دقت در انتخاب اصلح سرنوشت انسان را در عرصه فرهنگي، سياسي و اجتماعي رقم مي زند، لذا بايد همه ما از حق خود كه دادن راي است استفاده كرده و به طور فعال در انتخابات شركت نماييم و ديگران را به اين امر ترغيب كنيم.

وي تأكيد كرد: دشمنان با ترفندهاي پيچيده درصدد هستند كه آرامش را از مردم ايران سلب نمايند و نظام مقدس جمهوري اسلامي را كه ثمره خون هزاران شهيد و جانباز است، متضرر سازنند؛ بر ماست كه توطئه هاي آنها را خنثي كنيم و مراقب باشيم كه ناآگاهانه آب به آسياب آنها نريزيم.

بنابراين گزارش در اين مراسم حجت الاسلام علم الهدي، رابط بعثه مقام معظم رهبري نكاتي را درباره اثربخشي بيشتر روحانيون در كاروان ها بيان كرد.برچسب ها:انتخابات - بعثه رهبري - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: