دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/16 - 11:42 |

حجت الاسلام نجفي روحاني: حب اهل بيت (ع) موجب قبولي اعمال است

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق در جمع، گروهي از مديران و روحانيون كاروان هاي زائران اعزامي از سوي سازمان اوقاف و امور خيريه به كربلاي معلي گفت: حب اهل بيت (ع) موجب قبولي اعمال است و در هيچ زماني زمين بدون حجت نيست.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، جمعي از مديران و روحانيون كاروان هاي زائران اعزامي از سوي سازمان اوقاف و امور خيريه به كربلاي معلي، با حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني، نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق ديدار و گفت و گو كردند.

حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني در اين ديدار گفت: زائران از سراسر ايران به كربلا مي آيند و شما با اعزام زائران به اين مكان هاي مقدس ثواب فراواني مي بريد.

وي عنوان كرد: ما در اين دنيا به غذاي معنوي نيز نيازمنديم، معارف اهل بيت (ع)، حقايق اسلام و روح قرآن از جمله غذاي معنوي براي انسانهاست.

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق افزود: روحانيون و مداحان كاروانها وظيفه دارند اين غذاي معنوي را به زائران بدهند.

حجت الاسلام و المسلمين نجفي روحاني عنوان كرد: هر فردي كه حقايق اهل بيت (ع) را به مردم بگويد، در قيامت به صورت يك انسان خوب محشور مي شود و از حوض كوثر بهره مند خواهد شد.

نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق افزود: حب اهل بيت (ع) موجب قبولي اعمال است و در هيچ زماني زمين بدون حجت نيست.

در پايان اين مراسم نيز يكي از ذاكرين اهل بيت (ع) مداحي كرد.

در ابتداي اين مراسم جواد رضواني، مدير كاروان هاي زائران اعزامي از سوي اوقاف و امور خيريه گفت: بيش از 500 نفر از زائرين با اين طرح به كربلا مشرف شده اند.

لازم به ذكر است، اجراي طرح اعزام زائران به حرم امام حسين (ع) از محل عوايد موقوفاتي كه براي اين امر اختصاص يافته، يكي از اقدامات سازمان اوقاف و امور خيريه است.برچسب ها:اوقاف - زائران - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: