یکشنبه|30 ارديبهشت 1397|04 رمضان 1439|20 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/16 - 14:10 |

مديركل حج و زيارت خوزستان:

70 درصد زائران خوزستاني حج تمتع ثبت‌نام كرده‌اند

مديركل حج و زيارت خوزستان از انجام مراحل ثبت‌نام حدود 70 درصد زائران حج تمتع خبر داد.
ناصر حويزاوي در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اولويت‌هاي اعلام شده براي تشرف به حج تمتع سال جاري اظهار كرد: با توجه به تغييراتي كه در اولويت‌ها اعمال شد، دارندگان فيش‌هاي ثبت‌نامي تا 31 شهريورماه 1385 مي‌توانند براي انجام مراحل ثبت‌نام حج تمتع سال جاري اقدام كنند. پيش از اين اولويت ثبت‌نام تا پايان تيرماه اين سال در نظر گرفته شده بود.

وي با بيان اين‌كه و مهلت ثبت‌نام تا تكميل ظرفيت كاروان‌ها ادامه دارد، افزود: خوزستان از استان‌هاي پيشرو در ثبت‌نام زائران است و تا به امروز هيچ مورد انصرافي نيز نداشته‌ايم. دارندگان اولويت‌هاي اعلام شده به صورت روزانه براي پرداخت مبلغ علي‌الحساب به بانك‌ها مراجعه مي‌كنند ولي افراد كمي كه بيشتر در روستاها ساكن هستد، به دليل عدم اطلاع با تاخير اقدام به ثبت‌نام كرده‌اند.

حويزاوي گفت: زائران در اين مرحله مابه‌تفاوت هزينه اعزام را كه مبلغ 10 ميليون تومان است، پرداخت مي‌كنند و بعد از اعلام كاروان‌ها مابه‌تفاوت بعدي كه مربوط به هزينه گوسفند و ساك حجاج است، از سوي ثبت‌نام‌شدگان پرداخت خواهد شد.

مديركل حج و زيارت خوزستان خاطرنشان كرد: محل ثبت‌نام و اسامي مديران مشخص شده است. همچنين كليه نيازهاي حجاج سفارش داده شده و انجام امور مربوط به تامين نيازها تا پايان خرداد ماه به اتمام مي‌رسد. هزينه قطعي كاروان‌هاي حج نيز پس از تكميل اجاره هتل براي زائران در مكه مكرمه و مدينه منوره، اعلام مي‌شود.

وي با اشاره به ثبت نام سريع زائران گفت: زائراني كه مايل هستند در سال جاري به مكه مكرمه مشرف شوند سريع تر اقدام كنند.

برچسب ها:حج تمتع - خوزستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: