دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/02/18 - 07:27 |

شانزدهمين دوره عتبات دانشگاهيان به اتمام رسيد/بيشترين اعزام از استان تهران

حجت الاسلام والمسلمين سيدمحمد رضا فقيهي؛رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان گفت:عمليات اعزام دانشگاهيان به عتبات عاليات در دوره شانزدهم به اتمام رسيد و آخرين كاروان دانشگاهي از استان فارس به ميهن اسلامي وارد شد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين فقيهي گفت:در دوره شانزدهم عتبات دانشگاهيان كه از اول بهمن ماه سال ۹۵ آغاز و تا ۸ ارديبهشت ماه ۹۶ ادامه پيدا كرد؛حدود ۱۳۰۰۰ دانشگاهي در قالب ۳۴۴ كاروان به عتبات عاليات مشرف شدند .

وي افزود:بيشترين گروه اعزامي،متاهلين دانشجو بودند. بالاترين اعزام از استان تهران با ۶۶ كاروان و بعد از آن استان هاي فارس و خراسان رضوي بيشترين اعزام ها را داشتند.

فقيهي ادامه داد:از مجموع ۳۴۴ كاروان اعزامي ،۲۵۸ كاروان به صورت هوايي و ۸۶ كاروان هم به صورت زميني به عتبات عاليات مشرف شدند و سعي ما بر اين بود كه دانشگاهيان سفر آسانتري را تجربه كنند.

رئيس ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان در خصوص دور جديد ثبت نام عتبات دانشگاهيان نيزگفت:ثبت نام از متقاضيان تشرف به عتبات عاليات در دوره هفدهم،بعد از ماه مبارك رمضان در سايت لبيك انجام خواهد گرفت كه زمان دقيق و جزئيات آن متعاقبا اعلام مي شود.

برچسب ها:دانشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: