شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/18 - 17:08 |

قائم مقام ستاد بازسازي عتبات در امور اربعين ۹۶

استقبال موكب‌داران اربعين ۹۶ از ثبت نام در طرح ساماندهي

جمشيد گودرزي ضمن توصيه به موكب‌داران جهت تسريع ثبت نام در طرح ساماندهي گفت: تا كنون استقبال خوبي از اين طرح از سوي موكب‌داران انجام شده است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از فارس، جمشيد گودرزي درباره آخرين وضعيت ثبت‌نام و تشكيل پرونده براي موكب‌داران در ايام اربعين 96، گفت: الحمدلله استقبال و مراجعات خوبي از سوي موكب‌داران به دفاتر استاني ستاد بازسازي عتبات عاليات جهت ثبت‌نام در طرح ساماندهي موكب‌داران و دريافت پرونده فعاليت صورت گرفته است.

وي ضمن توصيه به موكب‌داران جهت ثبت‌نام هر چه سريعتر در اين طرح به جهت عدم ازدحام در آستانه اربعين و اوج فعاليت‌هاي ستاد بازسازي عتبات عاليت تصريح كرد: توصيه‌ام به موكب‌داران آن است كه آنها با توجه به برنامه‌ زمانبندي انجام شده به دفاتر استاني و شهرستاني ستاد بازسازي عتبات عاليات مراجعه و ثبت‌نام كرده و پرونده فعاليت تشكيل دهند تا ما هم بتوانيم در زمانبندي مناسب، پرونده‌ها را بررسي و مجوز فعاليت صادر كنيم.

گودرزي خاطرنشان كرد: اميدوارم بتوانيم با ساماندهي موكب‌داران و تشكيل پرونده فعاليت براي آنها در ايام اربعين خدمات مناسبي برنامه‌ريزي شده و بتوانيم رفاه بيشتري را در اين ايام به زائرين اباعبدالله الحسين ارائه كنيم.

وي افزود: بعد از آغاز طرح ساماندهي موكب‌داران و ارائه پرونده فعاليت به آنها از روز مبعث تا كنون بيش از 20 درصد از موكب‌داران بر اساس پيش‌بيني‌هاي ما در اين طرح ثبت‌نام كرده‌اند كه بر همين اساس مي‌توانيم اعلام كنيم كه استقبال خوب بوده است.

قائم مقام رئيس ستاد بازسازي عتبات عاليات در امور اربعين 96 درباره آخرين مهلت ثبت‌نام موكب‌داران در طرح ساماندهي آنها خاطر نشان كرد: مهلت خاصي براي پايان طرح ساماندهي موكب‌داران در نظر گرفته نشده اما چون اين طرح براي ساماندهي فعاليت آنها است قاعدتاً بايد تا قبل از ايام اربعين اين موضوع پايان پذيرد ضمن اينكه با توجه به فرصت چندين ماه تا اربعين 96 (آبان) بهتر است كه موكب‌داران هر چه سريعتر روند ثبت‌نام خود را تكميل كنند.

وي در پايان گفت: اميدوارم بتوانيم در شرايط عادي پرونده موكب‌داران را بررسي كرده تا مجبور نشويم در مقطع زماني نزديك به اربعين اين كار را در زماني كه فشار كار بالاست انجام دهيم، به همين جهت در اين ايام كه فرصت زيادي وجود دارد صدور پروانه موكب‌داران با سرعت انجام مي‌شود.

برچسب ها:عتبات - اربعين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: