یکشنبه|30 ارديبهشت 1397|04 رمضان 1439|20 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/19 - 12:15 |

حجت الاسلام بهجتي تشريح كرد؛

عنايت خاص خداوند به زائران امام حسين(ع)

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا در جلسه روحانيون و مداحان كاروان هاي اعزامي به كربلا عنايت خداوند به زائران امام حسين(ع) را در روايت بيان كرد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام والمسلمين بهجتي، مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا در جلسه روحانيون و مداحان كاروان هاي اعزامي به كربلا با اشاره به روايتي از معصوم گفت: در اين روايت با اشاره به شهادت امام حسين آمده است كه بزرگمردي در كربلا مظلوم، رنج ديده خاطر، لب تشنه، مصيبت ديده، شهيد شد و خداوند به حق خود قسم خورده است كه نمي آيد، به زيارت امام حسين (ع) مصيبت ديده و گنهكاري، مغموم و گرفتار، تشنه، درد كشيده اي كه به واسطه امام تقرب به خدا پيدا كند مگر آنكه نگراني و غم و اندوه را برطرف كند و آنچه از خداوند بخواهد زير قبه امام حسين (ع) به او عطا كند.

وي در ادامه افزود: در اين روايت آمده است كه خداوند گناه جنين فردي را مي آمرزد، عمرش را طولاني و رزقش را زياد مي كند.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كربلا عنوان كرد: زائران در اين حرم هاي مطهر بايد با معرفت وارد شوند و با آموزش هايي كه توسط روحانيون كاروان ها مي بينند مي توانند از حرم هاي شريف استفاده مطلوب تري ببرند.

بنابراين گزارش در ادامه اين جلسه حجت الاسلام و المسلمين علم الهدي، رابط بعثه مقام معظم رهبري نكاتي در رابطه با مسائل فرهنگي زائرين بيان كرد.

همچنين حجت الاسلام و المسلمين عسكري، مسئول فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري نيز به ارائه برنامه هاي فرهنگي بعثه در شهرهاي كربلا، نجف اشرف و كاظمين پرداخت.برچسب ها:زائران - كربلا - روحانيون - امام حسين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: