پنجشنبه|06 ارديبهشت 1397|09 شعبان 1439|26 April 2018
زمان انتشار: 1396/02/20 - 12:10 |

براي اولين بار و به‌منظور استفاده بيشتر زائران و مجاوران

دوازدهمين نمايشگاه قرآن و عترت در حرم رضوي برگزار مي‌شود

قائم‌مقام توليت آستان قدس رضوي تأكيد كرد با تفاهم صورت گرفته دوازدهمين نمايشگاه بين‌المللي قرآن و عترت مشهد مقدس هم‌زمان با ماه مبارك رمضان در حرم مطهر رضوي برگزار خواهد شد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج از مشهد مقدس، سيد مرتضي بختياري در جلسه ستاد هماهنگي و برنامه‌ريزي دوازدهمين نمايشگاه قرآن و عترت گفت: نمايشگاه قرآن و عترت مشهد مقدس از 8 الي 15 ماه مبارك رمضان امسال در جوار مضجع شريف امام رضا (ع) برگزار خواهد شد.

وي افزود: قرآن كريم محور وحدت امت‌هاي اسلامي است و خدمت به قرآن و عترت به‌عنوان ميراث گران‌بهاي نبي مكرم اسلام (ص) وظيفه و رسالت دستگاه‌هاي متولي فرهنگ است.

وي گفت: دشمنان اسلام و استكبار جهاني تمام‌قد براي مهجور كردن دين و جدايي و افتراق آموزه‌هاي ديني از متن زندگي بشريت به ميدان آمدند و تلاش‌هاي آنان همچنان باقوت و در قالب‌هاي جديد ادامه دارد.

قائم‌مقام توليت آستان قدس رضوي در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به اهميت و جايگاه نمايشگاه قرآن و عترت اظهار كرد: اهل‌بيت عصمت و طهارت (ع) تبلور، تجسم و معناي واقعي قرآن كريم هستند وان شاالله برپايي اين نمايشگاه در جوار مضجع شريف امام رضا (ع) كه عالم آل محمد (ص) هستند، آثار و بركات فراواني خواهد داشت.

بختياري گفت: از تمام نهادهاي مرتبط با امر برگزاري نمايشگاه قرآن و عترت درخواست داريم تا با توجه به فراهم شدن موقعيت برپايي اين نمايشگاه در حرم مطهر رضوي، طرح‌ها و برنامه‌هاي خلاقانه و تأثيرگذار خود را به اجرا درآورند.


برچسب ها:مشهد - نمايشگاه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: