دوشنبه|31 ارديبهشت 1397|05 رمضان 1439|21 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/21 - 12:06 |

حضور توليت مسجد كوفه در حرم حضرت فاطمه معصومه(س)

توليت مسجد كوفه با حضور در حرم حضرت فاطمه معصومه عليهاالسلام و زيارت اين مضجع شريف، با حجت الاسلام والمسلمين سعيدي، توليت آستان مقدس ديدار و گفت و گو كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام والمسلمين سيد محمد سعيدي در ديدارسيد محمد مجيد موسوي توليت مسجد كوفه كه در سالن محراب حرم مطهر حضرت معصومه(س) برگزار شد، گفت: به بركت و عنايات خداوند و امام زمان عليه السلام و وجود رهبري و مرجعيت شيعه، ارتباط ومودت بين مردم ايران و عراق نسبت به گذشته بيشتر شده و گسترش پيدا كرده است.

امام جمعه قم افزود: ارتباط بين ايران و عراق باعث خبر و بركت براي هر دو طرف بوده است و به خصوص با نشست هايي كه توليت هاي اعتاب مقدس داشته اند بركات بيشتري براي زائران عراق و ايران به دنبال خواهد داشت.

توليت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها، خاطر نشان كرد: كمك به كشور عراق وظيفه ديني ما بوده و باعث افتخار است به اين كشور ومردم اين كشور خدمت كنيم تا بتوانند از دست داعشي هاي و تكفيري ها نجات پيدا كنند.

وي اظهار داشت: آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه سلام الله عليها، آمادگي دارد كه تجربيات خود را به توليت مسجد كوفه انتقال دهد.

حجت الاسلام والمسلمين سعيدي در ادامه گفت: ارتباط شيعيان ايران و عراق مورد عنايت خداوند و اهل بيت(ع) است و متوليان اماكن مقدس عراق مهمانان و برادران ما هستند و ان شاءالله به زودي شاهد نجات و پيروزي مردم عراق بر عليه دشمنان باشيم.

لازم به ذكر است در ابتداي اين ديدار، سيد محمد مجيد موسوي، توليت مسجد كوفه گفت: اوضاع كشور عراق براي شيعيان و زائرين بعد از سقوط صدام بسيار مناسب شده است و زائران اعتاب مقدس و مسجد كوفه با افزايش چشم گيري مواجه شده است.

وي افزود: تعبد و تهجد در اماكن مقدس وسيله تقرب انسان ها به خداوند است و ما افتخار مي كنيم به زائران اين اماكن به خصوص زائران كشور ايران خدمت رساني كنيم.

توليت مسجد كوفه خاطر نشان كرد: مسجد كوفه پايتخت عدل الهي خواهد شد و ما در توان خودمان به زائران ايراني در اين مكان مقدس خدمت خواهيم كرد و به اين خدمت افتخار مي كنيم.

برچسب ها:مسجد كوفه - حضرت معصومه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: