یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/23 - 10:19 |

نماينده بعثه رهبري در كاظمين عنوان كرد:

نشانه‌هاي منتظران ظهور

حجت الاسلام و المسلمين احساني با اشاره به نشانه هاي يك منتظر گفت: منتظر امام زمان (عجل الله تعالي فرجه الشريف)، بايد همواره در صحنه باشد و در مبارزه با ظلم و ستم تحت زعامت ولي فقيه، حضور خود را در صحنه حفظ نمايد، همچنان كه امروزه همه كفر و نفاق براي مبارزه با اسلام ناب بسيج شده اند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كاظمين، در شب ميلاد حضرت مهدي (عجل الله تعالي فرجه الشريف)، حرم امامين كاظمين (عليهما السلام) با آذين بندي و چراغاني غرق در شادي و سرور بود.

زائرين حرم مطهر امامين جوادين (عليهما السلام) با حضور پرشور خود، تولد امام زمان (عجل الله تعالي فرجه الشريف) را جشن گرفتند.

در همين رابطه از طرف بعثه مقام معظم رهبري در هتل «كميل» و با حضور نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين، مسئولين حج و زيارت، شركت شمسا و با حضور جمع كثيري از زائرين، تولد منجي عالم بشريت حضرت مهدي صاحب الزمان (عجل الله تعالي فرجه الشريف) گرامي داشته شد.

حجت الاسلام و المسلمين احساني، نماينده بعثه رهبري در كاظمين در اين مراسم با اشاره به نشانه هاي يك منتظر گفت: منتظر امام زمان (عجل الله تعالي فرجه الشريف)، بايد همواره در صحنه باشد و در مبارزه با ظلم و ستم تحت زعامت ولي فقيه، حضور خود را در صحنه حفظ نمايد، همچنان كه امروزه همه كفر و نفاق براي مبارزه با اسلام ناب بسيج شده اند.

وي افزود: منتظران واقعي بايد با تمام قوا در برابر دشمنان ايستادگي نمايند و با مبارزه با طاغوت هاي زمان و حمايت از مستضعفين، زمينه ظهور حضرت را فراهم كنند.

اين مراسم با مداحي مداح بعثه ومقام معظم رهبري به پايان رسيد.برچسب ها:نيمه شعبان - كاظمين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: