یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/24 - 12:59 |

مسئول مركز پزشكي حج و زيارت در عراق عنوان كرد:

خدمات مراكز پزشكي در عتبات با استفاده از پزشكان مجرب

دكتر شمشادي گفت: مراكز پزشكي در شهرهاي نجف، كربلا، كاظمين و سامرا خدمات بهداشتي و درماني براي زائران حسيني ارائه مي‌دهند.
دكتر منعم شمشادي، مسئول مركز پزشكي حج و زيارت در كشور عراق در گفت و گو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به كربلاي معلا با اشاره به خدمات اين مركز به زائران عتبات گفت: درمانگاه هاي مركز پزشكي در كربلا، كاظمين، نجف اشرف و سامرا(امام زاده سيد محمد) به ارائه خدمات پزشكي به زائران عتبات عاليات مي پردازند و آزمايشگاه نيز براي انجام آزمايشات درنظر گرفته شده است.

وي افزود: در هر درمانگاه پزشك، پرستار و كادر درماني وجود دارد و برخي از اين درمانگاه ها به صورت شبانه روزي آماده ازائه خدمات به زائران هستند.

مسئول مركز پزشكي حج و زيارت در كشور عراق گفت: اگر بيماران نيازمند مراقبتهاي ويژه و تخصصي تر و جراحي باشند، به بيمارستان هاي عراق اعزام مي شوند؛ در كربلا بيمارستان هاي امام حسين (ع) و كفيل، در نجف بيمارستان حكيم و صدر و در كاظمين نيز بيمارستان جوادين براي چنين بيماراني درنظر گرفته شده است.

دكتر شمشادي عنوان كرد: اگر بيماران نيازمند ادامه درمان در مراكز درماني ايران باشند، طبق پروتكلي كه وجود دارد، به ايران اعزام مي شوند.

وي با اشاره به تعداد كادر درماني گفت: تعداد كادر درماني در اين ايام بين 50 تا 60 نفر شامل پزشك، پرستار و عوامل آزمايشگاه است، در عيد نوروز بنابر نياز تا 90 نفر همه خدمات رساني مي كردند و در ايام نوروز پزشكان متخصص نيز حضور بيشتري داشتند.

مسئول مركز پزشكي حج و زيارت در كشور عراق با بيان اينكه پزشكان اين مجموعه داراي تجربه خوبي هستند، افزود: اين افراد از ميان بهترين پزشكان انتخاب شده اند و با توجه به تخصص خود به درمان بيماران مي پردازند.برچسب ها:مركز پزشكي - عتبات - شمشادي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: