پنجشنبه|06 ارديبهشت 1397|09 شعبان 1439|26 April 2018
زمان انتشار: 1396/02/24 - 13:07 |

آغاز ثبت نام در كاروان هاي حج تمتع استان يزد

مدير حج و زيارت استان يزد از آغاز ثبت نام در كاروان هاي حج تمتع از امروز يكشنبه 24ارديبهشت به مدت 5 روز در اين استان خبر داد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج : علي اصغر شريفي در حاشيه بازديد از دفاتر زيارتي با اعلام اين خبر افزود: متقاضيان مي توانند علاوه بر مراجعه حضوري به 14دفاتر ثبت نامي كاروان هاي مجاز در زمان مقرر، به ثبت نام غيرحضوري(الكترونيكي) با مراجعه به نشاني اينترنتي https://haj96.haj.ir در كاروان هاي سراسر استان اقدام كنند.

اين مسئول تصريح كرد: كليه دارندگان اسناد وديعه گذاري حج تمتع تا پايان مورخ 30‏/08‏/85. از ساعت 9 صبح روز شنبه 30‏/02‏/96 تا تكميل ظرفيت كاروان هاي داراي ظرفيت خالي مي توانند كاروان مورد نظر را انتخاب و اقدام به ثبت نام كنند.

مدير حج زيارت استان يزد با بيان اينكه تاكنون در سطح استان يزد بيش از يكهزار و 500 نفر از متقاضيان براي ثبت نام به بانكها مراجعه و ثبت نام اوليه را انجام داده اند خاطرنشان كرد: امسال 2هزار و 200 نفر يزدي درقالب 14كاروان به حج تمتع اعزام شوند.طبق توافق به عمل آمده ميان سازمان حج و زيارت جمهوري اسلامي ايران و كشور عربستان، امسال حدود 86 هزار زائر ايراني به تدريج از دهم مرداد عازم حج تمتع خواهند شد.

دفاتر مجاز زيارتي در سراسر استان يزد آماده پاسخگويي به مراجعان هستند.

يادآوري مي شود حجت الاسلام ميررحيمي نماينده بعثه مقام معظم رهبري در بازديد از دفاتر زيارتي مدير حج و زيارت را همراهي مي كرد.برچسب ها:ثبت نام - يزد


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: