شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/24 - 13:38 |

سي و يكمين شماره از نشريه زمزم منتشر شد

سي و يكمين شماره از نشريه زمزم منتشر شد.اين شماره از نشريه بين دانشجويان و اساتيدي كه در دوره هاي چهاردهم،پانزدهم و شانزدهم به عتبات عاليات اعزام شده اند، توزيع مي گردد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، در اين شماره مي خوانيد:سلام بر تو اي امانتدار خدا در زمين،علي تجسم عدالت،در حريم بزرگترين عشقم آرام خواهم گرفت،زندگي به سبك حماسه دمشق،شيرين تر از عسل، اخبار عتبات دانشگاهيان،صفحه عكس هاي يادگاري،مسابقه و ...

حجت‌الاسلام و المسلمين فقيهي مدير مسئول و حجت‌الاسلام و المسلمين پوراميني سردبير نشريه زمزم هستند.

گفتني است سوالات مسابقه زمزم ۳۱ همراه با اين شماره ارسال خواهد شد و و زائرين عتبات دوره هاي چهاردهم،پانزدهم و شانزدهم مي توانند با ارسال به موقع پاسخنامه به همراه مشخصات به صورت پستي به نشاني قم،بلوار شهيد صدوقي،خيابان حضرت ابوالفضل(ع) پلاك ۳۸ و يا به ايميل[email protected]و يا از پاسخ نامه خود عكس گرفته آن را به آدرس تلگرامي@rahiyaneasemanبفرستند و از جوايزي همچون كمك هزينه و سهميه سفر به عتبات،كمك هزينه مشهد مقدس و هداياي نفيس ديگر بهره مند شوند.

زائرين تا پايان تيرماه سال ۹۶ مي توانند در اين مسابقه شركت كنند.

همچنين زائرين سال هاي قبل نيز مي توانند جهت اشتراك در اين نشريه با شماره ۳۲۹۴۳۷۷۵-۰۲۵ تماس حاصل نمايند.

گفتني است نشريه زمزم تا يك سال بعد از تشرف زائرين دانشگاهي به عمره و عتبات براي ايشان ارسال مي شود و بعد از آن دانشجوياني كه علاقمند باشند مي توانند جهت اشتراك با اين نشريه،با شماره هاي مذكور تماس حاصل نمايند.

برچسب ها:تازه هاي نشر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: