دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/24 - 17:02 |

قائم مقام كميته اعزام و دعوت از قاريان و حافظان قرآن خبر داد:

اعزام كاروان قرآني به حج 96

قائم مقام كميته اعزام و دعوت از قاريان و حافظان قرآن از اعزام كاروان قرآني جمهوري اسلامي به حج ۱۳۹۶ خبر داد و گفت: آزمون انتخابي كاروان روز‌هاي ۲۶ و ۲۷ ارديبهشت‌ماه برگزار مي‌شود.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، كاروان قرآني جمهوري اسلامي ايران امسال به حج تمتع اعزام مي‌شوند.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از فارس، سيد‌علي سرابي قائم مقام كميته اعزام و دعوت از قاريان و حافظان قرآن از اعزام كارواني قرآني جمهوري اسلامي به حج 1396 خبر داد و گفت: امسال كاروان قرآني كشور متشكل از تعدادي از قاريان، حافظان و اساتيد قرآن كريم به مراسم حج ابراهيمي اعزام مي‌شوند.

وي از برگزاري آزمون انتخابي حج 96 خبر داد و گفت: امسال هم طبق سنوات گذشته براي انتخاب اعضاي كاروان آزمون انتخابي در روز‌هاي 26 و 27 ارديبهشت‌ماه برگزار مي‌شود و بخشي از اعضاي كاروان از اين طريق انتخاب خواهند شد.

قائم مقام كميته اعزام و دعوت از قاريان و حافظان درباره تركيب كاروان نور امسال گفت: امسال يك حافظ قرآن، يك گروه تواشيح و تعدادي از قاريان و اساتيد قرائت اعضاي كاروان را تشكيل خواهند داد.

سرابي درباره اعزام برگزيدگان سال گذشته گفت: پارسال از قبل مي‌دانستيم كه حج برگزار نمي‌شود از اين رو آزمون برگزار نكرديم و اعضاي كاروان به هيچ وجه معرفي نشدند به همين جهت امسال به صورت مجزا آزمون برگزار و ديگر اعضا را از بين نفرات برتر مسابقات امسال و ديگر اساتيد انتخاب مي‌كنيم.برچسب ها:كاروان قرآني - حج - سرابي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: