سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/02/24 - 19:00 |

مشاور توليت و خادم حرم علوي:

قدرداني توليت حرم علوي از تلاش‌هاي كادر درمان ايراني براي مداواي مجروحين حشد الشعبي

مشاور توليت و خادم حرم علوي گفت: سيد نزار حبل المتين توليت آستان مقدس علوي در ديدار جمعي از كادر درماني بيمارستان شهيد رجايي شيراز، از آنها تشكر و قدرداني كرد.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، حجت الاسلام و المسلمين سيد نزار حبل المتين با جمعي از كادر درماني بيمارستان شهيد رجايي شيراز ديدار كرد.

توليت آستان مقدس علوي در اين ديدار از تلاش كادر پزشكي اين بيمارستان در كمك رساني به درمان بخشي از مجروحين حشد الشعبي عراق تشكر و قدرداني كرد.

آستان مقدس علوي چندي پيش به منظور كمك رساني به بيماران معرفي شده و بويژه درمان مجروحين حشد الشعبي يا بسيج مردمي عراق قرارداد همكاري با بيمارستان شهيد رجايي شيراز منعقد كرده است.

هادي انصاري مشاور توليت و خادم حرم علوي ابعاد بيشتري از اين اقدام را اعلام كرد.

وي در توضيح بيشتر اين موضوع گفت: پس از فتواي تاريخي حضرت آيت‌الله سيستاني براي مقابله و جنگ با داعشي‌ها و افراطيوني كه به مرز و بوم عراق حمله كردند حشدالشعبي و بسيج مردمي با فرمان حضرت آيت‌الله سيستاني تشكيل شد.

وي افزود: جنگ و پيامدهاي آن باعث به وجود آمدن مجروحين و شهداي زيادي در عراق شده است. البته در اين بين موفقيت‌هاي گسترده‌اي هم در مبارزه با داعشي‌ها و پس گرفتن سرزمين عراق به وجود آمده كه قطعاً اين تلاش‌ها تا نابودي كامل تكفيري‌ها ادامه خواهد داشت.

مشاور توليت و خادم حرم علوي تصريح كرد: جمهوري اسلامي ايران بيمارستان‌هاي گوناگوني را در عراق يا ساخته يا خدمت‌رساني كرده است ضمن اينكه برخي بيمارستان‌هاي ايران در عراق خدمات گوناگوني را به مردم اين كشور ارائه كرده‌اند كه در اين زمينه مي‌توان به بيمارستان شهيد رجايي شيراز اشاره كرد كه در ارائه خدمات به حشدالشعبي توفيقات زيادي داشته است.

انصاري در توضيح بيشتر اين موضوع خاطرنشان كرد: خدمات انجام شده بيمارستان شهيد رجايي شيراز از طريق مذاكرات به عمل آمده از سوي اين جانب به عنوان نماينده حجت‌الاسلام والمسلمين سيد نزار حبل‌المتين داشته‌ام كه در نهايت منجر به انعقاد همكاري مشترك بين حرم مقدس علوي و اين بيمارستان از يك سال قبل به اين طرف شده است.

وي گفت:‌ كادر درمان بيمارستان شهيد رجايي شيراز در طول يكسال گذشته خدمات زيادي را به تعدادي از مجروحين حشدالشعبي كه امكان درمان در عراق را نداشته‌اند و به ايران آمده‌اند را انجام داده است ضمن اينكه تعدادي هم به ديگر مراكز درماني و دانشگاهي در ساير مناطق اعزام شده و خدمات پزشكي دريافت كرده‌اند.

مشاور توليت و خادم حرم علوي افزود: آستان مقدس علوي براي تشكر از كادر درماني بيمارستان شهيد رجايي شيراز از تعدادي پزشكان و پرستاران و نمايندگان اين بيمارستان جهت عزيمت به نجف و تشرف به حرم اميرالمؤمنين علي (ع) دعوت كرده است كه جلسه تقدير از آنها روز گذشته برگزار شد.

انصاري تصريح كرد: توليت حرم مقدس علوي ضمن تشكر از پزشكان و كادر درماني بيمارستان شهيد رجايي شيراز موافقت‌نامه گسترده‌تر شدن همكاري‌ها بين طرفين را امضا كردند تا تعداد بيشتري از بيماران عراقي و مجروحين حشدالشعبي از خدمات اين بيمارستان بهره‌مند شوند.

وي در پايان گفت:‌ بدون ترديد اعلام آمادگي و پشتيباني بيمارستان شهيد رجايي شيراز و ديگر مراكز درماني ايران برگرفته از حمايت‌هاي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بوده و هست.برچسب ها:توليت - حرم امير المومنين


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: