دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/25 - 00:06 |

حجت الاسلام و المسلمين قادري:

دائما رفتار خود را با معيارهاي اهل‌بيت(ع) رصد كنيم

سخنران بعثه مقام معظم رهبري گفت: مطالعه زندگي ائمه (ع) يعني با آنها زندگي كردن و با آنها نفس كشيدن و بايد دائما رفتار خود را با معيارهاي اهل بيت (ع) رصد كنيم.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلي، حجت الاسلام و المسلمين سيد محمد تقي قادري، سخنران بعثه مقام معظم رهبري در جمع روحانيون و مداحان كاروان هاي اعزامي به كربلا با اشاره به تفاوت هاي محبت و مودت گفت: محبت عامل تجزيه است؛ اگر اين محبت پررنگ شود در حدي كه همه وجود انسان را احاطه كند از محب عاشق مي سازد.

اين استاد حوزه علميه قم عنوان كرد: اكثر مردم اهل محبت هستند؛ محبت زماني تبديل به معرفت خواهد شد كه زير بناي مودت باشد.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري افزود: شيخ طوسي به اين نتيجه رسيد كه رجال نوشتن و تفسير تبيان نتيجه نخواهد داد، لذا زيارت عاشورا را كشف كرد و آن را وارد حوزه فكري شيعيان مي كند.

حجت الاسلام و المسلمين قادري گفت: از قرن چهارم هجري تاكنون زيارت عاشورا به عنوان شناسنامه شيعه شناخته مي شود.

اين استاد حوزه علميه قم با اشاره به اقدام مهم شيخ صدوق گفت: ايشان به اين نتيجه مي رسد كه فقه را با معرفت اهل بيت (ع) ضميمه كند و زيارت جامعه كبيره را كه از امام معصوم است به شيعيان ارائه مي كند.

سخنران بعثه مقام معظم رهبري در پايان گفت: مطالعه زندگي ائمه (ع) يعني با آنها زندگي كردن و با آنها نفس كشيدن و بايد دائما رفتار خود را با معيارهاي اهل بيت (ع) رصد كنيم.برچسب ها:اهل بيت - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: