دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/25 - 18:46 |

سركنسول جمهوري اسلامي ايران در كربلا:

چهار شعبه اخذ راي در كربلا براي انتخابات درنظر گرفته شده است

حسينيان با بيان اينكه براي انتخابات چهار شعبه اخذ راي در كربلا در نظر گرفته شده است، گفت: شعبه اصلي در كنسولگري و سه شعبه نيز در سه هتل در كربلاي معلي مستقر خواهد شد.
ميرمسعود حسينيان، سركنسول جمهوري اسلامي ايران در كربلاي معلي در گفت و گو با خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به كربلا پيش بيني كرد كه در روز 29 ارديبهشت 12 تا 14 هزار زائر ايراني در كربلاي معلي حضور داشته باشند.

وي در خصوص تركيب راي دهندگان ايراني در كربلا گفت: نزديك به 6 هزار زائر ايراني كه توسط شركت شمسا به عتبات آمده اند، در روز راي گيري در كربلا خواهند بود و همين تعداد نيز زائران كاروان هاي آزاد در اين روز در كربلا هستند، علاوه بر اين آمار، 700 خانواده ايراني كه عمدتا زناني هستند كه با مردان عراقي ازدواج كرده اند، نيز در شهر كربلا حضور دارند.

سركنسول جمهوري اسلامي ايران در كربلا با بيان اينكه به همين منظور چهار شعبه اخذ راي در كربلا در نظر گرفته شده است، گفت: شعبه اصلي در كنسولگري و سه شعبه در سه هتل و در سه نقطه حضور زوار ايراني در كربلاي معلا مستقر خواهد شد.

وي با اشاره به فعاليت هاي صورت گرفته جهت تسهيل در اخذ آراي ايرانيان مقيم و زائران در روز انتخابات گفت: باتوجه به عضويت اينجانب در ستاد مركزي نظارت بر انتخابات خارج از كشور، علاوه بر رياست ستاد اجرايي كربلا، به عنوان سركنسول، جلساتي در اين زمينه تشكيل داديم و محل هاي استقرار صندوق ها، روسا، معاونين، ناظران و منشيان صندوق ها را تعيين كرديم و احكام لازم نيز صادر شده است.

سركنسول جمهوري اسلامي ايران در كربلاي معلي افزود: ساير نمايندگي هاي ايراني در كربلا، همچون بعثه مقام معظم رهبري، ستاد بازسازي عتبات،ستاد شمسا، حج و زيارت و ساير نهادها همكاري خوبي با ما دارند.

حسينيان در خصوص هماهنگي هاي لازم با نهادهاي حكومتي دركربلا نيز اظهار كرد: هماهنگي هاي لازم به منظور امنيت صندوق ها صورت گرفته است و آمادگي كامل براي برگزاري اين انتخابات وجود دارد.

سركنسول ايران در كربلاي معلي اطلاع رساني به ايرانيان مقيم و زائران را براي روز انتخابات يك مسئله مهم خواند و گفت: اطلاع رساني از طريق وسايل ارتباطي محلي صورت خواهد گرفت و به طرق مقتضي محل و ساعات راي گيري به اطلاع زوار محترم خواهد رسيد.

وي در پايان تاكيد كرد: همه مسئولان صندوق ها، با بيطرفي كامل و با عنوان امانتداري راي مردم در اين انتخابات همكاري مي كنند.


برچسب ها:انتخابات - كربلا - سركنسول


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: