شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/26 - 10:22 |

جمع زيادي از معلولين و سالمندان كهريزك عازم مشهد مقدس شدند

جمع زيادي از معلولين و سالمندان ساكن در آسايشگاه خيريه كهريزك كه مشتاق زيارت بارگاه منور ثامن الحجج (ع) بودند . عازم مشهد مقدس شدند.
به گزارش پابگاه اطلاع رساني حج به نقل از فارس، بارگاه مطهر و منور امام عاشقان ، علي بن موسي الرضا (ع) ، مشتاقان زيارتش را به حضور پذيرفت.

جمع كثيري از سالمندان و معلولين به همراه تعدادي از منسوبين خود يا مراقبشان راهي اين سفر معنوي شدند تا از فيوضات بيكران عبادت و نيايش در آن بارگاه سراسر نور و رحمت بهره مند شوند.

سياوش دست‌پر نماينده موسسه توانمند سازي بازنشستگان نيروهاي مسلح كه هماهنگ كننده اين سفر معنوي مددجويان آسايشگاه كهريزك است،گفت: بنابر نظر مساعد مقام معظم رهبري ، مقرر شده تمام بازنشستگان و مستمري بگيران نيروهاي مسلح عازم سفر معنوي مشهد مقدس شوند تا به زيارت بارگاه منور ثامن الحجج (ع) نايل آيند.

وي افزود: از اين رو بر آن شديم تا آن دسته از سالمندان و معلوليني كه در اين مركز نگهداري مي شوند وپيشينه نظامي دارند يا از اعضاء خانواده نيروهاي مسلح هستند را مشمول عنايات خاص فرمانده كل قوا نمائيم .

دست‌پر با تقدير از همكاري صميمانه مسئولين آسايشگاه كهريزك تصريح كرد: متأسفانه جمعي از اين افراد كه هم اكنون در كهريزك هستند ، منسوبيني ندارند كه در طول سفر همراهيشان كنند، اما خوشبختانه با مساعدت مسئولين كهريزك جمعي از پرستاران آنها به كاروان زيارتي افزوده شدند تا وظيفه مراقبت و سرويس دهي مناسب به زائرين امام رضا (ع) را به نحو مطلوبي عهده دار شوند.

برچسب ها:مشهد - كهريزك - امام رضا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: