دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/26 - 10:30 |

رئيس ستاد بازسازي عتبات و عاليات:

موكب‎هاي استان گلستان در كربلاي معلي شناسنامه‎دار مي‎شوند

رئيس ستاد بازسازي عتبات و عاليات گفت: موكب‎هايي كه براي زائران امام حسين(ع) در كربلاي معلي مي‎خواهند خدمات‌رساني كنند ساماندهي و شناسنامه‎دار مي‎شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از تسنيم، صفر معراجي عصر امروز در نشست خبري با خبرنگاران اظهار داشت: ستاد بازسازي عتبات عاليات براي اربعين امسال در نظر دارد موكب‎هايي كه براي زائران امام حسين(ع) مي‎خواهند خدمات رساني كند را شناسنامه‎داركند.

وي تصريح كرد: اين موكب‎ها در كربلاي معلي مستقر مي‎شوند و به پذيرايي و خدمات به زائران امام حسين(ع) مي‎پردازند.

رئيس ستاد بازسازي عتبات و عاليات ادامه داد: از همه هيئت‎ها و سازمان‎هاي مردمي نهاد كه مي‎خواهد در ايام اربعين موكب در كربلا داشته باشند تقاضا داريم به ستاد عتبات و عاليات مراجعه كنند تا مقدمات آن فراهم شود تا خدمات بهتر و شايسته‎تر در ايام اربعين ارائه شود.

معراجي تاكيد كرد: براي اعزام زائران به كربلاي معلي در اربعين امسال 10 هزار نفر سهميه در نظر گرفته شده است و موكب‎هايي ما نيز در كربلاي معلي پذيرايي 20 هزار زائر حسيني خواهند بود.

كمك بيش از 9 ميلياردي مردم گلستان به بازسازي عتبات عاليات

وي خاطرنشان كرد: ستاد بازسازي عتبات پروژه‎هاي مختلفي مانند صحن حضرت زهرا(س) در نجف اشرف به عنوان پروژه بزرگ جهاني و در كربلاي معلي صحن حضرت زينب(س) و ترفيع گنبد سالار شهدا را در دستور كار دارد.

رئيس ستاد بازسازي عتبات و عاليات گلستان با بيان اينكه گلستاني‎ها در كمك به پروژه‎هاي ساخت و بازسازي عتبات و عاليات مشاركت خوبي داشتند، افزود: مردم استان گلستان تاكنون 180 خشت طلاي براي بازسازي و ساخت عتبات عاليات خريداري كردند.

معراجي با بيان اينكه با مراجعه زيادي در مورد اين خشت‎هاي بهشتي از سوي مردم استان گلستان رو‌به‌رو هستند، تاكيد كرد: مردم متدين استان گلستان در سال گذشته مبلغ 9 ميليارد و 321 ميليون ريال وجه نقد و دو كيلو 114 گرم طلا و مقدار زيادي نقره و مس براي ساخت درب حرم و ديگر پروژه‎ها به ستاد عتبات عاليات و بازسازي گلستان كمك كردند.

برچسب ها:موكب - عتبات - اربعين - گلستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: