دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/27 - 11:51 |

مديركل حج و زيارت استان اصفهان خبر داد

اعزام 4200 زائر اصفهاني در قالب 30 كاروان به حج تمتع

مديركل حج و زيارت استان اصفهان گفت: سهميه استان اصفهان در مرحله اول 4 هزار و 200 نفر در قالب 30 كاروان است كه امكان افزايش آن وجود دارد، امسال به هر خانواده از شهداي منا دو سهميه براي حج تمتع هم اختصاص يافته است.
غلامحسين زاهدي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان، با اشاره به تعداد كاروان‌هاي استان اصفهان جهت اعزام به حج تمتع اظهار كرد: در مرحله اول 30 كاروان در استان مجاز به ثبت‌نام شدند كه از اين تعداد 13 كاروان مدينه قبل و 17 كاروان مدينه بعد هستند.

وي با اشاره به اينكه احتمال افزايش اين تعداد وجود دارد، افزود: سهميه استان اصفهان در مرحله اول 4 هزار و 200 نفر است كه امكان افزايش آن وجود دارد، تعداد اعضاي هر كاروان هم از 80 نفر تا 160 نفر در نوسان است.

مديركل حج و زيارت استان اصفهان تصريح كرد: هزينه اين سفر براي حجاج با توجه به نوع هواپيما و هتل از 11 ميليون تومان تا 13 ميليون متغير خواهد بود؛ كساني كه فيش آن‌ها تا تاريخ 31 شهريور85 بوده و مبلغ 10 ميليون را واريز كرده‌اند، مي‌توانند تا پايان هفته با مراجعه به دفاتر حج و زيارت ثبت‌نام كنند، اگر اين ظرفيت ‌تكميل نشد احتمالاً مجدد اعلام مي‌شود تا دارندگان فيش حج تمتع تا پايان آبان ماه هم ثبت‌نام كنند.

وي خاطر نشان كرد: امسال به هر خانواده از شهداي منا دو سهميه براي حج تمتع اختصاص يافته است.

زاهدي در پايان با اشاره به اينكه اولين اعزام زائران به حج تمتع 9مردادماه خواهد بود، اذعان كرد: آخرين گروه از زائران بيت‌الله الحرام هم 3 شهريور به اين سفر معنوي اعزام خواهند شد.

برچسب ها:حج تمتع - اصفهان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: