دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/27 - 12:58 |

نظافتي عنوان كرد:

كاهش قيمت كاروان‌هاي عتبات در ماه رمضان

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت با اشاره به كاهش تقاضاي اعزام به عتبات در ماه رمضان، اعلام كرد: قيمت كاروان‌هاي عتبات ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان در اين ماه كاهش مي‌يابد.
محسن نظافتي، مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت در گفت‌و‌گو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايكنا) در خصوص اعزام‌هاي عتبات عاليات در ماه مبارك رمضان، گفت: اعزام زائران از اول خرداد تا ۳۰ خرداد، جزو اعزام‌هاي ماه رمضان محسوب مي‌شود و از هم‌اكنون نيز ثبت‌نام براي حضور در اين دوره زماني اعزام‌ها آغاز شده است.
وي با اشاره به كاهش تقاضاي اعزام به عتبات در نيمه اول ماه مبارك رمضان، گفت: طي نيمه اول ماه رمضان هر كس متقاضي اعزام به عتبات باشد، با مراجعه به آژانس‌هاي زيارتي سازمان حج و زيارت مي‌‌تواند ثبت‌نام كرده و اعزام شود.

نظافتي افزود: در حال حاضر ۴۰۰ هتل در سه شهر نجف، كربلا و كاظمين مختص زائران ايراني است كه با توجه به كاهش قابل توجه تعداد زائران در اين ماه از اين فرصت براي بازسازي و تعمير هتل‌هاي خود استفاده مي‌كنند.

وي اعلام كرد: از نيمه دوم ماه رمضان كه با شب‌هاي قدر مصادف است، تقاضاي زائران ايراني براي اعزام به عتبات نيز افزايش پيدا مي‌كند به همين دليل در اين ايام روزي ۴۰ كاروان عازم عتبات خواهد شد كه نيمي هوايي و نيمي زميني هستند.

مديركل عتبات عاليات سازمان حج و زيارت در پاسخ به اين سؤال كه در روزهايي مثل عيد نوروز به دليل افزايش تقاضا، قيمت‌ها افزايش پيدا مي‌كند، آيا در ماه رمضان به دليل كاهش تقاضا شاهد كاهش قيمت‌ها هم هستيم؟ گفت: بله قيمت‌هاي اعزام در رمضان حدود ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان نسبت به روزهاي عادي كاهش يافته است.

برچسب ها:عتبات - ماه رمضان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: