دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/02/27 - 14:51 |

روحانيون و مداحان اهميت ثبت نام در كاروان هاي مجاز عتبات عاليات را تشريح كنند

مدير كل حج و زيارت استان مازندران ضمن هشدار به زائران عتبات عاليات كه فريب موسسات زيارتي غيرمجاز را نخورند،نقش روحانيون و مداحان نسبت به اهميت ثبت نام در كاروان هاي مجاز را مهم و موثر توصيف كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، حبيب الله ساداتي امروز (چهارشنبه) در همايش روحانيون و مداحان عتبات عاليات مازندران به فعاليت 220 كارگزاري عتبات و عاليات داراي مجوز رسمي در استان اشاره كرد و افزود : امنيت و خدمات تعريف شده بر اساس بعثه مقام معظم رهبري فقط به زائراني كه در كارگزاري هاي داراي مجوز ثبت نام كنند، ارائه مي شود.

مدير كل حج و زيارت استان مازندران با اشاره به اعزام سالانه 45هزار زائر از اين استان به عتبات عاليات ،خاطر نشان كرد: هر چند در گرفتن هتل هاي نزديك و با امكانات مطلوب تر در سفر هاي كربلا معلي با مشكلات مواجه هستيم ، اما مطمئن باشيد ، سفر در كاروان هاي داراي مجوز از امنيت بالايي برخوردار است.

حجت اسلام يوسف يوسف پور مسئول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري نيز در اين همايش ياري دادن به مردم، كمك كردن، حاجت ديگران را برآورده كردن و رفع اشكال كردن را از فضليت هاي خدمت به زئران برشمرد و گفت: احسان و نيكي كردن در سفر عتبات عاليات تكليف شرعي مداحان و روحانيون كاروان ها است.

وي خدمت به زائران را اجرايي و معنوي دانست و گفت: امروز هر چه خدمات معنوي به زائران در سفر به عتبات عاليات بيشتر و بهتر نهادينه شود،؛ به طور يقين پس از بازگشت از سفر اين فرهنگ در جامعه ترويج مي شود.برچسب ها:عتبات - مازندران - يوسف پور


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: