شنبه|26 اسفند 1396|28 جمادی الثانی 1439|17 March 2018
زمان انتشار: 1396/03/03 - 07:59 |

برنامه هاي رمضاني از شبكه قرآن:

مشق بندگي از اماكن متبركه

شبكه قرآن و معارف سيما برنامه هاي اذانگاهي در ماه مبارك رمضان را از اماكن متبركه حرم رضوي، حرم حضرت معصومه و شاهچراغ مستقيم و زنده پخش مي كند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، محمدحسين محمدزاده عصر سه شنبه در نشست خبري برنامه هاي ماه مبارك اين شبكه و طرح ملي قرآني بشارت 1451 با اشاره به فشردگي برنامه ها و رويدادهاي قرآني اظهار كرد: يازدهمين دوره طرح ملي قرآني 1451 در ماه مبارك رمضان و بعد از آن تا اواسط شهريور با محوريت دو سوره مباركه واقعه و سوره ملك اجرا مي شود.

وي‌ افزود: اين طرح امسال با مشاركت توليت آستان امام حسين (ع) در عراق، همچنين كشورهاي خط مقاومت در سوريه و لبنان هم برگزار و حفظ، قرائت و مفاهيم قرآني را در برمي گيرد. در اين دوره از نظر رشته هاي قرآني هم تكثر و افزايش رشته داريم همچنين‌ هنرهاي با موضوعيت فرآن مانند خوشنويسي، نقاشي و وبلاگ نويسي نيز در اين طرح جاي داده شده اند.

مدير شبكه قرآن به نام بشارت براي اين طرح اشاره كرد و گفت: از آنجايي كه اين طرح با توجه به فاصله زماني كنوني تا نزول قرآن نامگذاري شده و امسال 1451 سال از نزول قرآن مي گذرد، خواستيم نام بشارت را براي اين طرح بگذاريم كه نام ثابتي داشته باشد و اگر اپليكيشني طراحي شود مي توانيم از اين نام براي آن استفادا كنيم.

وي به زمان پخش اين طرح در شبكه قرآن اشاره و خاطرنشان كرد: اين طرح هر روزه از ساعت 17 تا 19 روي آنتن شبكه قرآن مي رود.

برچسب ها:قرآن


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: