شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/22 - 10:12 |

استاد حوزه يزد:

زائران حج تمتع با وحدت و برادري مانع فتنه و تفرقه انگيزي دشمنان شوند

زائران بايد با وحدت و برادري مانع از فتنه دشمنان و تفرقه افكني آنها شده و محكم و كوبنده انزجار خود را به گوش مستكبران برسانند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، همايش آموزشي و توجيهي زائران حج تمتع 96 با حضور مسئولان استاني و جمع كثيري از زائران بيت الله الحرام صبح امروز در محل مسجد روضه محمديه يزد برگزار شد.

بر اساس اين گزارش، حجت الاسلام سيد محمد طباطبايي، استاد حوزه و دانشگاه در اين مراسم با اشاره به معارف ويژه حج گفت: حج به عنوان يكي از فرائض اساسي در جامعه اسلامي است كه به خوبي مي تواند اتحاد را در جامعه اسلام ايجاد كند.

وي افزود: در اين سفر معنوي براي مدتي از خانواده و تعلقات دنيوي دور مي شويم و با خداي خود عهد مي بنديم كه از گناهان دوري كنيم و پاكي و سلامت معنوي را براي خود بياوريم.

اين استاد حوزه و دانشگاه در يزد تصريح كرد: خانه خداوند در مكه مكرمه داراي عظمت و قداست است كه هيچگاه از زائران خالي نبوده است و امروز نيز زائران بايد با صلابت و قلبي سليم وارد آن شوند.

حجت الاسلام طباطبايي با بيان اينكه حج يك سفر معنوي، سياسي و عبادي است، خاطر نشان كرد: بايد با خلوص نيت و آگاهي در اين سفر پر خير و بركت پا بگذاريم تا شامل رحمت الهي قرار بگيريم.

وي اظهار داشت: در اين سفر با بركت كه تعداد زيادي از مسلمانان حضور دارند بايد همه برائت خود را از دشمنان دين اسلام اعلام كرده و از اين فرصت براي محكوم كردن فتنه ها و توطئه هاي دشمنان اسلامي استفاده كنند.

اين استاد حوزه و دانشگاه در يزد با اشاره به اينكه اسلام دين برادري است، اعلام كرد: زائران بايد با وحدت و برادري مانع از فتنه دشمنان و تفرقه افكني آنها شده و محكم و كوبنده انزجار خود را به گوش مستكبران برسانند.

برچسب ها:وحدت - يزد - همايش


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: