دوشنبه|31 ارديبهشت 1397|05 رمضان 1439|21 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/28 - 14:16 |

معاون فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري:

زائران حج96 برنامه‌هاي آموزشي را الكترونيكي فرا مي‌گيرند

معاون فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري گفت: زائران حج 96 برنامه‌هاي جامع فرهنگي آموزشي در خصوص انجام اعمال فريضه حج را در كنار آموزش‌هاي حضوري، الكترونيكي نيز فرا خواهند گرفت.
حجت الاسلام والمسلمين سيد جواد مظلومي در گفت و گو با ايرنا افزود: براي فرايند اجراي طرح برنامه جامع آموزش الكترونيكي براي كارگزاران و زائران حدود 10 سال زمان صرف شده است.

وي با بيان اينكه اجراي اين طرح هم اكنون در كنار آموزش‌هاي حضوري درحال اجراست، گفت: همچنين دو هزار بسته آموزشي در قالب هاي استاندارد توليد، تدوين و درسامانه آموزش به تفكيك موضوع و مخاطب بار گذاري شده است و قابل دسترسي و استفاده تمام كارگزاران و زائران است.

به گفته وي، توليد نرم افزارهاي مناسب براي ارايه مستدل و منابع مناسب به منظور تسهيل در دسترسي بهره گيري بدون محدوديت هاي زماني و مكاني، استفاده مطلوب از فناوري‌هاي نو در اطلاع رساني و آموزش و ارايه خدمات فرهنگي از ديگر اقدمات معاونت فرهنگ بعثه است.

*قرآن محوري مهمترين ويژگي برنامه هاي فرهنگي حج 96 است


معاون فرهنگي بعثه مقام معظم رهبري در حج و زيارت با تاكيد بر كار جمعي افزود: تمامي فعاليت‌هاي اين مجموعه بر پايه عنايت ويژه به مسايل قرآني است كه مهمترين ويژگي برنامه‌هاي فرهنگي حج را تشكيل مي‌دهد.

مظلومي در ادامه اظهار داشت: خود اتكايي كاروان‌ها و مجموعه‌ها در اجراي برنامه هاي فرهنگي با تعيين ساز و كارهاي لازم ، توجه به سبك زندگي اسلامي درحوزه تبليغ و در حوزه تبيين از ديگر ويژگي‌هاي برنامه فرهنگي حج تمتع امسال است.

وي خاطر نشان كرد: ثبت گزارش فعاليت‌ها به صورت روزانه، موضوعي، موسمي و تدوين تمام فعاليت‌ها و آسيب شناسي آنها در قالب كارنماي فرهنگي حج به صورت سالانه و برگزاري نشست‌هاي مشترك جهت بررسي تمام اقدام‌ها از جمله اقدامات معاونت فرهنگي بعثه است.

برچسب ها:حج 96 - معاونت فرهنگي - مظلومي - آموزش


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: