یکشنبه|06 خرداد 1397|11 رمضان 1439|27 May 2018
زمان انتشار: 1396/03/29 - 10:16 |

۵ هزار خوزستاني به حج ۹۶ اعزام مي‌شوند

ناصر حويزاوي مدير حج و زيارت خوزستان در گفت‌وگو با خبرگزاري بين‌المللي قرآن(ايكنا) از خوزستان اظهار كرد: ظرفيت كاروان‌هاي خوزستاني تكميل شده و همه وديعه‌گزاران تا ۳۰ دي ماه سال ۸۵، در اين كاروان‌ها ثبت‌نام كرده‌اند. وي با بيان اينكه براين اساس ۵ هزار زائر از استان خوزستان به حج تمتع سال جاري اعزام مي‌شوند.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، ناصر حويزاوي مدير حج و زيارت خوزستان در گفت‌وگو با ايكنا اظهار كرد: ظرفيت كاروان‌هاي خوزستاني تكميل شده و همه وديعه‌گزاران تا ۳۰ دي ماه سال ۸۵، در اين كاروان‌ها ثبت‌نام كرده‌اند.

وي با بيان اينكه براين اساس ۵ هزار زائر از استان خوزستان به حج تمتع سال جاري اعزام مي‌شوند، گفت: اعزام زائران ايراني به عربستان از ۹ مردادماه آغاز مي‌شود كه روند اعزام حجاج خوزستاني از ۲۸ مردادماه شروع خواهدشد و به مدت يك هفته به طول مي‌انجامد.

حويزاوي خاطرنشان كرد: ۳۵ كاروان از استان خوزستان اعزام مي‌شوند و حدود ۱۵ پرواز براي انتقال زائران خوزستاني در نظر گرفته شده است. نيمي از حجاج ايراني با خطوط هواپيمايي داخلي و نيمي از آنان نيز با خطوط هوايي كشور عربستان اعزام مي‌شوند. در سال‌هاي گذشته پروازهاي خوزستان با خطوط سعودي انجام مي‌شد كه احتمال دارد پروازهاي امسال خوزستان نيز با خطوط سعودي انجام شود.

حويزاوي بيان كرد:‌ ‌گذرنامه حجاج بايد حداقل تا اسفند ۹۶ داراي اعتبار باشد و حجاجي كه گذرنامه آنان داراي اعتبار كافي نيست، بايد پيش از اعزام اعتبار گذرنامه خود را تمديد كنند.

مدير حج و زيارت خوزستان با اشاره به برگزاري همايش‌هاي آموزشي براي زائران حج تمتع در سطح استان گفت: همايش آموزشي حجاج در ماهشهر امروز با حضور بيش از ۵۵۰ نفر برگزار شد و همايش آموزشي حجاج در اهواز نيز ساعت ۱۸ بعدازظهر روز جمعه با حضور بيش از ۲ هزار نفر برگزار خواهد شد.

برچسب ها:حج 96 - خوزستان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: