سه شنبه|29 خرداد 1397|04 شوال 1439|19 June 2018
زمان انتشار: 1396/04/13 - 08:34 |

حج و سبك زندگي اسلامي منتشر شد

كتاب "حج و سبك زندگي اسلامي" نوشته حجت الاسلام مجتبي حيدري، عضو گروه اخلاق و اسرار پژوهشكده حج و زيارت است كه در تير ماه سال جاري توسط نشر مشعر منتشر شده است.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج، حج، عبادت جامعي است كه در بردارنده آموزه‌هاي مهمي در رابطه با شيوه زندگي است. آموزه‌هاي سفر حج، از ابتدا تا انتهاي آن، مي‌تواند سرمشقي باشد براي همه مسلمانان، به‌ويژه زائران، تا با فراگيري آنها، زندگي خود را بر اساس دستورات و آداب اسلامي بنا كنند و جامعه‌اي اسلامي داشته باشند؛ بدين ترتيب حج، راهي است به سوي فراگيري سبك زندگي اسلامي و كارگاهي عملي است براي زائران، تا در مدت انجام اين عبادت بزرگ، سبك زندگي اسلامي را دروني‌سازي كنند و پس از بازگشت، شيوه زندگي اسلامي را پيشه خود سازند.

بر اين اساس، نوشتار حاضر، به بررسي سبك زندگي اسلامي، بر اساس آموزه‌هاي حج، مي‌پردازد و درصدد است تا با دقت در تعاليم ديني مربوط به حج، شيوه زندگي اسلامي را براي زائران و علاقه‌مندان بنماياند.

تمامي آثار و كتابهاي حوزه نمايندگي ولي فقيه در امور حج و زيارت را مي توان آنلاين و رايگان از كتابخانه تخصصي پايگاه حج دريافت كرد.برچسب ها:تازه هاي نشر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: