پنجشنبه|02 فروردين 1397|04 رجب 1439|22 March 2018
زمان انتشار: 1396/04/14 - 12:05 |

آغاز به كار رسمي شبكه ماهواره‌اي امام رضا(ع)

شبكه ماهواره‌اي امام رضا(ع)، همزمان با آيين اختتاميه نهمين اجلاس راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي با حضور توليت آستان قدس رضوي به صورت رسمي كار خود را آغاز كرد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني آستان قدس رضوي، همزمان با آيين اختتاميه نهمين اجلاس راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي، با حضور حجت‌الاسلام علي كريميان، دبيركل اتحاديه راديو و تلويزيون‌هاي اسلامي، علي عسكري، رئيس سازمان صدا و سيما، مرتضي بختياري، قائم مقام توليت آستان قدس رضوي و جمعي از مسئولان استان برگزار شد.

اين شبكه ماهواره‌اي به مناسبت اتحاد و همبستگي رسانه‌هاي كشورهاي اسلامي و با پشتيباني آستان مقدس حضرت علي بن موسي الرضا(ع) بر روي ماهواره «نايل ست» قرار گرفته است.

شبكه ماهواره‌اي امام رضا(ع) از اسفندماه سال ۹۵ به صورت آزمايشي فعاليت خود را آغاز كرده است و به صورت زنده به پخش برنامه‌هاي حرم مطهر رضوي مي‌پردازد.

اين شبكه ماهواره‌اي، حضور زائران مشتاق امام رضا(ع) از سراسر جهان را انعكاس مي‌دهد. پخش كليپ‌هاي جذاب تصويري و برنامه‌هاي معرفتي در خصوص شخصيت، كرامت و مقام حضرت ثامن الحجج(ع) نيز از ديگر برنامه‌هايي است كه در دستور كار اين شبكه قرار دارد.

اين شبكه به سه زبان عربي، فارسي و انگليسي، كشورهاي خاورميانه و شمال آفريقا را پوشش مي‌دهد و علاوه بر ايران، شيعيان و مسلمانان سراسر جهان و به ويژه شيعيان مظلوم بحرين، لبنان، عراق و ساير بلاد اسلامي نيز از مخاطبان اصلي اين شبكه خواهند بود.

برچسب ها:امام رضا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: