سه شنبه|01 خرداد 1397|06 رمضان 1439|22 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/22 - 08:34 |

همايش بانوان حج‌گزار خراسان شمالي

همايش بانوان حج‌گزار استان خراسان شمالي روز گذشته با حضور بانوان كاروانهاي مركز استان در محل مجموعه فرهنگي لاله بجنوردبرگزار شد.
در ابتدا اين جلسه حجت الاسلام ابوالفضلي مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در استان با تاكيد بر اينكه: امسال با تدابيري كه انجام گرفته انشالله حجي آرام خواهيم داشت، افزود: حاجيان از هرگونه مطالب اختلافي در حين سفر پرهيز نمايند.

اين مراسم با هدف معرفت افزايي و ارتقاي اطلاعات مذهبي و آشنايي بيشتر بانوان زائر با سفر حج و فراهم شدن زمينه‌هاي بهره گيري مناسب از اين فرصت و تبيين مسائل مورد نياز آنها در اين سفر با سخنراني خانم ها تختي ( معينه ) و دكتر مرحمتي ( پزشك ) برگزار شد.

از مهمترين مباحث مطرح شده در اين همايش مي توان به احكام و مناسك ويژه بانوان، اخلاق بانوان، اطلاع رساني مربوط به حرمين و اماكن ، امنيت سفر ، حجاب و پوشش بانوان ، آداب معاشرت و بايدها و نبايد هاي سفر اشاره كرد.

در پايان مراسم خانم دكتر مرحمتي مباحث پزشكي ويژه بانوان مرتبط با سفر حج و همچنين مباحث بهداشتي كه در حفظ سلامتي بانوان حج گذار در عربستان بسيار مهم و تاثير گزار است را عنوان كرد.برچسب ها:حج 96 - خراسان - بانوان


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: