شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/24 - 14:26 |

سرپرست حج و زيارت خراسان رضوي،

تمامي امور خدمت به كاروان حج جانبازان مهيا شده است

جواد شاد گفت: تمامي هماهنگي هاي لازم در جهت خدمت به كاروان ويژه جانبازان حج تمتع انجام گرفته است.
به گزارش ايثار واحد خراسان رضوي، سرپرست حج و زيارت خراسان رضوي در اولين جلسه آموزشي مناسك حج كاروان ويژه جانبازان سال 1396كه در سالن شهيد هاشمي نژاد مشهد مقدس برگزار شد، ضمن گراميداشت ياد وخاطره شهدا به ويژه شهداي منا گفت: خدمت به جامعه ايثارگري يك افتخار بسيار ارزشمند براي مسئولان و خادمان جامعه ايثارگري است.

جواد شاد در همين راستا اظهار كرد:خدمت به خانواده هاي شهدا، جانبازان و آزادگان ارزش هاي انقلابي را زنده نگه مي دارد و فرهنگ ايثار و شهادت را در جامعه نهادينه و ترويج مي دهد.

وي تصريح كرد: در راستاي خدمت به جامعه ايثارگري براي جانبازان قطع عضو و شيميايي هتل جلنار طيبه در نظر گرفته شده است تا ايثارگران در سفر حج تمتع با مشكلات كمتري مواجه شوند.

سرپرست حج و زيارت خراسان رضوي افزود: جانبازان با ايثارگري بر اقتدار ، عزت و سربلندي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران افزودند و خدمت كردن به اين قشر به ويژه همسران جانبازان كه سال هاي پرستاري از اين اسوه هاي صبر و استقامت را به عهده دارند يك افتخار بزرگ است.

وي با اشاره به اينكه شرايط جسمي جانبازان با ساير زائران متفاوت است، تصريح كرد: تمامي تداركات و هماهنگي لازم براي تسهيل امور جانبازان در نظر گرفته شده است.

شاد با بيان اينكه همه زائران از سوي صاحب خانه دعوت شده اند، افزود: همسران جانبازان سالهاست با گذشت و ايثار از جانبازان پرستاري مي كنند، يقين داشته باشند كه حضرت ام البنين مادر جانبازان در اين سفر منتظر ديدار شماست.

گفتني است درنخستين جلسه آموزشي مناسك حج كاروان سال 1396خراسان رضوي ،عابدي مقدم مدير كل بنياد شهيد وامورايثارگران خراسان رضوي، حسيني معاون فرهنگي و روحاني ، مدير ، معاون ، پزشك كاروان و 24 نفر از جانبازان و همسران آنان برگزار شد.

برچسب ها:حج 96 - جانباز


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: