دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/24 - 18:01 |

نماينده بعثه رهبري در كشور عراق مطرح كرد؛

ضرورت همكاري بيشتر نهادهاي ايراني مستقر در كربلا براي ايام عرفه

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني ايام عرفه را بهترين فرصت براي خدمت رساني فرهنگي به زائران دانست و همكاري نهاد ايراني مستقر در كربلا را ضروري خواند.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، رييس و جمعي از مسؤولان ستاد بازسازي عتبات عاليات مستقر در كربلاي معلا با حضور در دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري دركشور عراق با حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني ديدار و گفت‌وگو كردند.

مسؤول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كشور عراق در اين ديدار با اشاره به نزديك شدن به ايام عرفه وحضور گسترده زائران در ايام عرفه يادآور شد: اين زمان براي برنامه هاي فرهنگي بهترين موقعيت است و به همين جهت براي خدمت رساني بهتر به زائران اتحاد و انسجام همه نهادهاي ايراني دركربلاي معلا ضرورت دارد.

وي همچنين از همكاري خوب ستاد بازسازي عتبات عاليات با بعثه تقدير كرد و گفت : يقينا اين كمك ها اجر و پاداش فراواني را به همراه خواهد داشت.

در اين ديدار آقاي سراجان مسؤول ستاد بازسازي عتبات عاليات در كربلاي معلي نيز بر آمادگي اين ستاد براي هر نوع همكاري در ايام عرفه تاكيد و تصريح كرد: ما از هيچ كمكي در اين مسير دريغ نخواهيم كرد.برچسب ها:كربلا - عتبات - عرفه


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: