شنبه|05 خرداد 1397|10 رمضان 1439|26 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/24 - 18:08 |

سرپرست معاونت امور حج و زيارت سازمان حج و زيارت :

خيمه هاي حجاج ايراني در سرزمين منا و عرفات مجهز به كولرهاي گازي است

درحاليكه زايران ايراني بيت الله الحرام خود را براي انجام اين سفر معنوي و الهي آماده مي كنند ؛ مسئولان و دست اندركاران برگزاري حج تمتع 96 در ايران نيز همه تلاش هاي خود رابراي ارايه بهترين خدمات به ضيوف الرحمن بكار بسته اند.
نصرالله فرهمند معاون سازمان حج و زيارت از استقرار خيمه هاي جديد براي اسكان زايران ايراني در ايام تشريق در سرزمين عرفات خبر داد و گفت : خيمه هاي جديد با بهترين كيفيت و مجهز به سيستم هاي خنك كننده كولر گازي است .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ؛ وي گفت : شرايط خيمه هاي زايران ايراني در سرزمين منا و عرفات بهتر و مجهز تر از خيمه زايران ساير كشورهاست .

وي گفت : با تدابير انجام شده ؛ بسياري از كولرهاي قديمي و آبي با كولرهاي جديد و گازي عوض شده است و شرايط اسكان زايران در سرزمين منا و عرفات به مراتب بهتر از سالهاي قبل است.

اين مقام سازمان حج و زيارت همچنين درخصوص اتوبوس هاي حمل و نقل زايران ايراني گفت كه اتوبوس هاي جديد براي جابجايي زايران پيش بيني شده است.

فرهمند افزود : سازمان حج و زيارت و بعثه مقام معظم رهبري همه تلاش هاي خود را بكار بسته اند كه از خدمات قابل ارايه به زايران دريغ نشود و دست اندركاران حج در ايران حضور فعال ؛ مستمر و هوشيارانه اي در كنار زايران خواهند داشت .

86 هزار و 500 ايراني از هشتم مرداد ماه براي انجام مناسك حج تمتع به عربستان سفر مي كنند.

يادآور مي شود ؛ تعداد زائران حج امسال نسبت به سال 94 ؛ حدود 22 هزار نفر افزايش يافته است .


برچسب ها:حج 96 - منا - عرفات - خيمه - كولر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: