دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/04/25 - 12:08 |

شب گذشته صورت گرفت؛

تقدير از جانبازان جنگ تحميلي در كربلا

ديشب در مراسمي در كربلاي معلا از كاروان محترم جانبازان و خانواده هاي محترم ايشان تجليل شد .
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، شامگاه گذشته در مراسمي نوراني از از كاروان محترم جانبازان و خانواده هاي محترم ايشان تجليل شد.

اين كاروان باحضور بيش از ۵۰ جانباز شامل ۳۱ جانباز قطع نخاعي، ۳ جانباز شيميايي، ۱۰ روشن دل و چندين قطع عضو به همراه همسران و كادر همراه در حدود ۱۷۰ نفر دو روز پيش وارد كربلا شده ومورد استقبال نماينده بعثه مقام معظم رهبري در عراق و سركنسول جمهوري اسلامي ايران در كربلا قرار گرفته بودند.

در مراسم ديشب آقاي حسينيان سركنسول جمهوري اسلامي ايران در كربلا طي سخناني ضمن خوش آمد به اين عزيزان پيروزي هاي اسلام وخط مقاومت بخصوص در ايران اسلامي، عراق و سوريه را مديون خون پاك شهيدان، درد و رنج جانبازان، چشم انتظاري همسران، ناله ها و دل تنگي هاي فرزندان، موي سپيد مادران و قامت خميده پدران توصيف و پيروزي اخير در موصل را پيروزي فرمان مرجعيت و حضور مردمي ملت عراق بر شمرد

وي همچنين اقتدار و عظمت و نقش و جايگاه والاي جمهوري اسلامي ايران در جهان و منطقه و بخصوص در عراق را مرهون و مديون عزيزان حاضر دانسته وبراي سلامت ايشان دعا كرد‌.

سر كنسول ايران در بخش ديگري از سخنان خود به نقش بالا، والا ومهم و اساسي همسران جانبازان اشاره و آن را هم سطح وبالاتر از فداكاري جانبازان توصيف واعلام كرد درمقابل اين عظمت تعظيم و تواضع داريم.

همچنين در اين مراسم حجت الاسلام ماندگاري با تأكيد بر نقش جانبازان و تقدير از ايشان اظهار داشت: اين كه يقين داريم خداوند متعال بر زندگي و مشكلات ناظر و مشرف است و اين كه در قيامت اجر بي حساب در انتظار كساني است كه با خدا معامله كرده اند، مي تواند سختي را بر انسان آسان و تحمل مشكلات را آسان تر نمايد.

قابل ذكر است، برخي اين عزيزان بيش از ۳۰ سال است كه جانباز شده و دوتن از ايشان نيز از جانبازان انقلاب اسلامي و از سال ۵۷ يعني با سابقه حدود ۴۰ سال جانبازي هستند .

گفتني است، در پايان از سوي بعثه مقام معظم رهبري و كنسول گري جمهوري اسلامي ايران در كربلاي معلا، هدايايي خدمت اين عزيزان به رسم يادبود تقديم گرديد.برچسب ها:كربلا - جانبازان - تجليل


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: