شنبه|01 ارديبهشت 1397|04 شعبان 1439|21 April 2018
زمان انتشار: 1396/05/07 - 19:02 |

رئيس سازمان حج و زيارت:

سفر عتبات عاليات مي‌تواند تحولات فرهنگي زيادي را براي جوانان ايجاد كند

رئيس سازمان حج و زيارت گفت: سفر عتبات عاليات مي‌تواند تحولات فرهنگي زيادي را براي آينده جوانان ايجاد كند و طبيعتا سازمان حج و زيارت وظيفه مي‌داند كه اين مسير را هموارتر از گذشته كند.
به گزارش خبرنگار پايگاه اطلاع رساني حج، حميد محمدي، رييس سازمان حج و زيارت بعدازظهر امروز هفتم مرداد ماه در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه بين سازمان حج و زيارت، ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان و بانك ملت كه در سازمان حج و زيارت برگزار شد، ضمن تبريك هفته حج و دهه كرامت اظهار داشت: اميدواريم اين واقعه مبارك امروز به خوبي رقم خورده و هم براي ستاد عمره و عتبات دانشگاهيان و هم براي سازمان حج و زيارت و بانك ملت پربركت باشد.

وي ادامه داد: يكي از شيرين‌ترين كار‌هايي كه در حج و زيارت برايمان رقم خورده است اعزام زايران به سفر عتبات و عمره مي‌باشد و با وجود سختي، كار‌هاي عتبات يكي از شيرين‌ترين و اثرگذارترين اتفاقات فرهنگي كشور همين اعزام عتبات عاليات است.

رييس سازمان حج و زيارت تأكيد كرد: سفر عتبات عاليات مي‌تواند تحولات فرهنگي زيادي را براي آينده جوانان ايجاد كند. طبيعتا سازمان حج و زيارت وظيفه خود مي‌داند كه اين مسير را هموارتر از گذشته كند.

محمدي يادآور شد: قطعا در اين مسير پرخير و بركت، بانك ملت كه سابقه طولاني همكاري را با سازمان حج و زيارت دارد مي‌تواند گامي موثر را در اين مسير بردارد البته نبايد فراموش كرد اين حركت بانك ملت و چشم‌پوشي آن‌ها از به دست آوردن سود زياد باعث به دست آوردن سود معنوي فراواني براي آن‌ها مي‌شود.

وي افزود: بركتي كه از اين كار در زندگي روزمره همه دست‌اندركاران اين سفر به وجود مي‌آيد غيرقابل وصف است و توفيقي است براي اين عزيزان كه نمي‌توان ميزان آن را توصيف كرد.

رييس سازمان حج و زيارت در پايان گفت: اين تفاهم‌نامه و تجديدش در دهه كرامت حامي پيام‌هاي خوش‌يمني است كه اميدواريم بيش از پيش استمرار يابد.


برچسب ها:عتبات دانشجويي - حج و زيارت - حميد محمدي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: