چهارشنبه|30 خرداد 1397|05 شوال 1439|20 June 2018
زمان انتشار: 1396/05/15 - 10:07 |

برگزاري مراسم جشن ميلاد امام رضا(ع) در كاظمين

مراسم جشن ميلاد امام رئوف در جوار پدر و فرزند بزرگوار ايشان و با سخنراني مسؤول بعثه رهبري در كاظمين برگزار شد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج از كربلاي معلا، در سالروز ميلاد با سعادت امام رضا(ع) مراسم جشني در محل بعثه مقام معظم رهبري در جوار پدر بزرگوار و فرزند عزيز امام علي بن موسي الرضا(ع) برگزار شد.

مراسم جشن ميلاد امام رضا(ع) با حضور حجت الاسلام والمسلمين احساني نماينده بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين، مسئولين عمليات شمسا و جمعي از مديران و مسئولين حج و زيارت برگزار شد.

در اين مراسم پس از تلاوت آياتي چند از قرآن مجيد مسئول نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري ضمن عرض تبريك به مناسبت ميلاد امام رضا ع طي سخناني گفتند: خدمت به زائرين اهل بيت(ع) توفيقي است كه نصيب افراد خاص مي شود.

وي با اشاره به لزوم كسب توفيقات معنوي در خدمت به زائران عتبات، عنوان داشت: البته اين توفيقات حاصل نمي شود مگر با كسب روزي حلال در دوران زندگي انسانها.

مسئول دفتر نمايندگي بعثه مقام معظم رهبري در كاظمين با بيان اينكه زائر محوري يكي از اصول پايدار خدمت در اين سرزمين مقدس مي باشد، خاطرنشان كرد: بايد حقوق زائران را تمام و كمال ادا نمود و كسب رضايت خدا و ائمه هدي هم تنها با انجام خدمت خالصانه و عاشقانه به زائرين اعتاب مقدسه مي باشد.

يادآور مي شود، پس از سخنان نماينده بعثه يكي از مداحان اهل بيت(ع) با شعر خواني و مداحي نسبت به ذوات مقدسه ائمه معصومين بخصوص امام رضا(ع) جلسه را عطر آگين نمودند و مراسم با صرف شيريني به پايان رسيد.برچسب ها:امام رضا - كاظمين - كربلا


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: