یکشنبه|27 اسفند 1396|29 جمادی الثانی 1439|18 March 2018
زمان انتشار: 1396/05/18 - 11:37 |

حضور پرشكوه زايران ايراني در نمازهاي جماعت مسجد النبي

حضور زايران ايراني كه تاكنون وارد مدينه شده اند در نمازهاي جماعت مسجد النبي كاملا چشمگير است و هر روز با ورود كاروان هاي ايران به مدينه بر تعداد هموطنان در صفوف نماز افزوده مي شود .
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به مدينه منوره ؛ زايران ايراني كه سال ها آرزوي ديدار حرم مطهر رسول گرامي اسلام را داشته و از سوي دهها نفر از خويشاوندان و دوستان نايب الزياره شده اند بلافاصله پس از ورود به شهر مدينه به زيارت مرقد مطهر پيامبر عظيم الشان مي شتابند و نماز را نيز در كنار ساير مسلمانان به جماعت برپا مي دارند.

هم اكنون حدود 11 هزار ايراني در مدينه منوره حضور دارند و زايران كشورمان فضيلت شركت در نمازجماعت در مسجدالنبي را درك مي نمايند .

حضور زايران كشورمان با شال هاي رنگي كه هركدام معرف يكي از كاروان هاست ؛ جلوه خاصي به جمع ضيوف الرحمن در مسجدالنبي بخشيده است و هنگام زيارت و نمازهاي جماعت حضور ايراني ها در ميان خيل عظيم زايران از كشورهاي مختلف ؛ كاملا مشهود است.

زيارت قبور ائمه بقيع نيز از ديگر برنامه هايي است كه زايران نسبت به آن غفلت نمي ورزند و بويژه در صبح ها بعد از فريضه صبح به زيارت ائمه بقيع مي روند و ياد ائمه بزرگوار و بزرگان و شهداي مدفون در بقيع را گرامي مي دارند.


برچسب ها:حج - نماز جماعت - مسجد النبي


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: