دوشنبه|07 خرداد 1397|12 رمضان 1439|28 May 2018
زمان انتشار: 1396/05/18 - 14:01 |

سرپرست حجاج ايراني در بازديد از مركز پزشكي مدينه؛

وضعيت بسيار آرامي را در ميان زائران ايراني شاهد هستيم

نماينده ولي فقيه در امور حج و زيارت در بازديد از مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال جمهوري اسلامي ايران در مدينه تاكيد كرد: با وجود همه جوسازي ها و تبليغات منفي در خصوص احتمال شيوع برخي بيماري ها در مناسك حج امسال، به لطف خدا شاهد وضعيتي بسيار آرام و مطلوب در ميان زائران ايراني هستيم.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع رساني حج به مدينه منوره، حجت الاسلام والمسلمين سيد علي قاضي عسكر كه روز چهارشنبه در حاشيه بازديد از اين مركز پزشكي در گفت و گو با خبرنگاران سخن مي گفت، با اشاره به اينكه در چند روز گذشته تنها 5 زائر ايراني براي درمان به بيمارستان هاي سعودي منتقل شده اند، افزود: سه بيمار معالجه و مرخص شدند و دو بيمار ديگر كه تحت درمان هستند، در چند روز آينده مرخص مي شوند.

وي گفت: با تدابير انديشيده شده، در صورت لزوم، زائران بيمار به مراكز درماني كشور ميزبان منتقل مي شوند و در فرايند درمان بيماران تاكنون همكاري خوبي وجود داشته است.

وي افزود: در اين چند روزه مشكل خاصي نداشته ايم و مجموعه كارگزاران حج نيز تلاش مي كنند تا زائران به راحتي اعمال خود را انجام دهند.

نماينده ولي فقيه با تقدير از دكتر مرعشي رئيس و دكتر كوليوند معاون مركز پزشكي حج و زيارت هلال احمر و همه همكاران اين مركز براي راه اندازي بيمارستان مدينه منوره در مدت بسيار كم، گفت: بيمارستان مدينه با وجود تاخير ايجاد شده به خوبي تجهيز شده و آماده ارائه خدمت به زائران است.

اميرالحاج ايران خاطرنشان كرد: 60 تن داروي حمل شده به عربستان ترخيص شده و در اختيار بيمارستان ها، مراكز درماني و مطب ها قرار مي گيرد و اميدواريم كه زائران در پايان مناسك حج با آرامش خاطر و سالم به ميهن اسلامي بازگردند.
برچسب ها:مدينه منوره - هلال احمر - قاضي عسكر


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: