دوشنبه|03 ارديبهشت 1397|06 شعبان 1439|23 April 2018
زمان انتشار: 1396/05/18 - 23:02 |

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت :

بيمارستانهاي مدينه و مكه آماده خدمات رساني به زائران ايراني هستند

دكتر سيد علي مرعشي از آمادگي كامل دو بيمارستان مدينه منوره و مكه مكرمه براي ارائه خدمات درماني به زائران ايراني خبرداد.
به گزارش پايگاه اطلاع رساني حج ، دكتر سيد علي مرعشي رئيس مركز پزشكي حج و زيارت جمعيت هلال احمر جمهوري اسلامي ايران امروز در گفتگو با خبرنگاران افزود: 220 نفر كادر درماني در اين دو بيمارستان و 350 نفر ديگر در مجموعه ها و درمانگاههاي مدينه و مكه به زائران ايراني خدمات پزشكي ارائه مي دهند.

وي افزود: در مدينه منوره چهار درمانگاه شبانه روزي و در مكه مكرمه 92 درمانگاه و مطب فعال شده كه 65 مركز به صورت شبانه ورزي خدمات ارائه مي دهند.

دكتر مرعشي به ارائه خدمات مختلف ازجمله داخلي ، قلب، زنان، دندانپزشكي ، ارتوپدي ، جراحي عمومي ، روانپزشكي ، راديولژي ، ريه و غدد به زائران ايراني در موسم حج 96 اشاره كرد و گفت: ارائه خدمات درماني به حجاج تا بازگشت به ميهن اسلامي ادامه خواهد داشت.

وي افزود: با توجه به تعامل موجود ميان مركزپزشكي حج و زيارت و وزارت بهداشت عربستان ، از خدمات فوق تخصصي و جراحي كشور ميزبان همانند سنوات گذشته استفاده مي كنيم.

رئيس مركز پزشكي حج و زيارت همچنين با اشاره به ترخيص داروهاي منتقل شده به عربستان ، گفت : مراكز درماني و مطب هاي اين مركز به داروهاي مورد نياز تجهيز شده اند و پيش بيني لازم براي نگهداري از داروها در فضاي مناسب صورت گرفته است.


برچسب ها:مرعشي - پزشكي - حج و زيارت


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: