دوشنبه|04 تير 1397|10 شوال 1439|25 June 2018
زمان انتشار: 1396/05/21 - 10:56 |

در جمع زائران حرم امام حسين (ع) مطرح شد؛

توصيه حجت‌الاسلام فرحزاد درباره روش نصيحت كردن فرزندان

كارشناس مذهبي برنامه‌هاي پرمخاطب سيماي جمهوري اسلامي گفت: ممكن است هزاران بار فرزندانمان را نصيحت كنيم، اما در اين راه، با خدا كاري نداريم. دو ركعت نماز بخوانيد و از خدا بخواهيد كه كلامتان روي فرزندانتان موثر باشد.
به گزارش خبرنگار اعزامي پايگاه اطلاع‌رساني حج از كربلاي معلي، حجت‌الاسلام والمسلمين حبيب‌الله فرحزاد كه امروز شنبه 21 مرداد در جمع زائران حسيني حرم امام حسين عليه‌السلام سخن مي‌گفت، با بيان اين مطلب افزود: اگر خداوند به انسان كمك نكند، شخص 100 ساله هم فريب خواهد خورد. پس هم خودتان و هم اهل و عيالتان را به او بسپاريد تا پروردگار از جسم و روح شما به خوبي محافظت كند.
حجت‌الاسلام فرحزاد با بيان اينكه حضرت يعقوب عليه‌السلام با ترك اولي، دچار مسأله شد، اظهار داشت: اين پيامبر الهي، فرزندش يوسف را به جاي خدا به فرزندان ديگرش سپرد؛ به كساني كه خودشان هم انساني خطاكار بودند و بايد خدا از آن‌ها مراقبت مي‌كرد.
اين مدرس حوزه علميه با اشاره به اينكه همه چيز را فقط و فقط به خدا بايد سپرد، گفت: بعضي اوقات از ديگران مي‌شنويم كه مي‌گويند، اگر فلاني نبود و دستم را نمي‌گرفت، من چنين و چنان مي‌شدم. كسي كه چنين اشتباهي مرتكب مي‌شود، به غير خدا اعتماد كرده است. در حالي كه به او هم خدا كمك كرده تا توانسته گره‌اي از مشكلات تو باز كند.
اين كارشناس مذهبي به زائران حرم امام حسين عليه‌السلام توصيه كرد: هميشه اول و وسط و آخر هر كاري، خدا را در نظر داشته باشيد و نگوييد مثلا فرزندم را اول به خدا و بعد به بنده خدا مي‌سپارم.
حجت‌الاسلام فرحزاد در پايان گفت: در سفارش كردن به فرزندان، خدا را در نظر داشته باشيد. ممكن است هزاران بار فرزندانتان را نصيحت كنيد، اما اگر در اين راه، با خدا كاري نداشته باشيم، آن توصيه و نصيحت كارگر نيفتد. دو ركعت نماز بخوانيد و از خدا بخواهيد كه كلامتان روي فرزندانتان موثر باشد. آن وقت، معجزه حضور خدا را مشاهده كنيد.
بر اساس اين گزارش، سخنراني حجت‌الاسلام فرحزاد، كارشناس برنامه‌هاي پرمخاطبي چون «سمت خدا» هر روز صبح به جز جمعه‌ها بعد از نماز جماعت حرم مطهر و مقدس سيدالشهدا عليه‌السلام و هر شب منهاي پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها در سرداب مقدس قمر بني‌هاشم عليه‌السلام برگزار مي‌شود.
اين روحاني سرشناس كه به دعوت بعثه مقام معظم رهبري در كربلا به‌سر مي‌برد، همچنين در حاشيه منبرهايش با زائران به گفت و شنود مي‌پردازد.
انتهاي خبر/
 . . . . .برچسب ها:فرحزاد-حرم امام حسين (ع)-بعثه-سخنراني


نظرات
  فــــرم ورود اطلاعات:
  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  پست الکترونيک:
  با استفاده از آدرس پست الکترونيک با ما در ارتباط باشيد
  نظرات:

  کد:

  لطفا چند لحظه صبر کنيد...
  نام شما:
  نام گیرنده:
  پست الکترونيک گیرنده:

  موضوع: